https://poszukiwanieskarbow.com/Forum/ |
|
| Jaki sprzęt dla.... https://poszukiwanieskarbow.com/Forum/viewtopic.php?f=10&t=11295 |
Strona 1 z 1 |
| Autor: | WoJtEk11 [ sobota, 19 marca 2005, 19:28 ] |
| Tytuł: | Jaki sprzęt dla.... |
Witam mam 15 lat i dopiero zaczynam swoją przygodę poszukiwacza.Chcę kupić jakiś tani i dobry wykrywacz,jak na początek.Znam kilka super miejsc(leżą tam hełmy niemieckich spadochroniarzy i inne fanty z 1 i 2 wojny światowej,kiedyś znalazłam tan kolec od hełmu pruskiego ) ale musze mieć wykrywkę zeby nie chodzić na ślepo.Co mi polecicie ? Pamiętajcie ze jestem małolat i z pieniędzmi nie za bardzo ale 200-400zł moge mieć :skromny |
|
| Autor: | Snake15 [ sobota, 19 marca 2005, 19:40 ] |
| Tytuł: | jaki |
witam ja mam rutusa first i bardzo dobrze mi sie sprawuje dobry na militaria i na monetki.za ok.400 zł powinieneś kupić używanego. p[ozdro |
|
| Autor: | Jarasek [ sobota, 19 marca 2005, 19:43 ] |
| Tytuł: | |
No cóż.. Piszesz, że masz miejscówki na hełmy itd. Wnioskuję z tego, że zamierzasz szukać militariów. Jeśli tak, to radziłbym zakupić używany wykrywacz Smętkowskiego (HS3). Jest bardzo dobry na militaria, łatwy w obłsudze a co najważniejsze jest lekki. Koszt używnych HS3 waha się w przedziale cenowym 400-700 PLN Pzdrw. |
|
| Autor: | karas1979 [ niedziela, 20 marca 2005, 16:07 ] |
| Tytuł: | |
Wojtek11 za 400 zlotych mozesz juz dostac (jak poszukasz) Rutusa Firsta, Cyklopa, Bounty Huntera IV czy tez Garretta Ace 100. Oczywiscie uzywane. Z tych 4 polecam trzy, poniewaz wiem jak pracuja. Na militaria mniej wiecj w takim ukladzie: 1. Rutus 2. Garrett, Bounty Hunter (lub odwrotnie) A jak jeszcze troszke dozbierasz to mozesz miec calkiem fajny sprzet na poczatek (to nie jest reklama): http://www.allegro.pl/show_item.php?item=45726792 Pozdrawiam. karas1979 Wątek zapoczątkowany niemiłymi uwagami Matejki wyłączyłem z tematu i umieściłem w "śmietniku". Test |
|
| Autor: | Matejko [ sobota, 26 marca 2005, 07:10 ] |
| Tytuł: | |
Dzięki Test !! Jednak wróce do tego tematu za jakis czas.... Jeśli będzie trzeba, to publicznie przeproszę za swoje niemiłe uwagi. :) A jeśli nie bedzie trzeba przepraszać, to poproszę Ciebie żebyś pogrzebał w śmietniku... Bo to co piszę, jest dla mnie wartościowe. Jeśli już coś napiszę, gotów jestem ponieść wszelkie konsekwencje. Bo nie piszę bez sensu. I nie ważne dla mnie jest, czy ktoś odczytuje to jako miłe, lub nie... Jeśli napisalem coś, co Ci się nie podobało Panie Moderatorze, to przepraszam. Pamietaj jednak, ze może przyjść czas, kiedy i Ty będziesz musial napisać: " Przepraszam Matejko." To nie jest "ble, ble, ble" Test. Z calym szacunkiem dla Twojej osoby, informuję Cie że jesli coś się robi, trzeba liczyć sie z konsekwencjami swojego czynu. Prościej.: Każda akcja, wywołuje reakcję... No, to na przeprosiny jesteśmy umówieni.... Więc... Wesołego Jajka, Test. :( (żal mi trochę tego co pisałem i postów innych kolegów) Pozdrawiam Matejko :piwo :piwo :piwo |
|
| Autor: | berezol [ sobota, 26 marca 2005, 14:17 ] |
| Tytuł: | |
Ja też Ci polecę rurusika Firsta, co prawda ja z nim nie chodzę tylko mój kumpel ale też kopie niezłe fanty. Powiedzmy że ma sprzęcik około miesiąca, był na paru wypadach w teren a już mu się sprzęcik w fantach zwrócił. Łapie zarówno większe militaria jak i pierdółki( odznaczki, guziki itp.) |
|
| Autor: | 111 [ sobota, 26 marca 2005, 14:28 ] |
| Tytuł: | |
Możesz też, wypozyczyć wykrywkę na kilka dni, wykopać te chełmy, o których piszesz i po sprzedaniu ich kupić sobie wykrywacz ...jaki będziesz chciał. a tak na poważnie to sprzęt krajowy, ma tańszy i szybszy serwis. (ale nie zawsze oczywiście) osobiście miałem to co poleca Berezol i w pełni popieram 111 |
|
| Autor: | Test [ wtorek, 29 marca 2005, 23:47 ] |
| Tytuł: | |
Matejko napisał(a): Dzięki Test !!
Jednak wróce do tego tematu za jakis czas.... Jeśli będzie trzeba, to publicznie przeproszę za swoje niemiłe uwagi. :) A jeśli nie bedzie trzeba przepraszać, to poproszę Ciebie żebyś pogrzebał w śmietniku... Bo to co piszę, jest dla mnie wartościowe. Jeśli już coś napiszę, gotów jestem ponieść wszelkie konsekwencje. Bo nie piszę bez sensu. I nie ważne dla mnie jest, czy ktoś odczytuje to jako miłe, lub nie... (itd.) Być może, jak sugerujesz, wychwyciłeś próbę kryptoreklamy. A być może swoim obcesowym zachowaniem zraziłeś do naszego forum 15-letniego chłopaka, który prosił o radę, jak za kilkaset złotych (uskładane na kupno wykrywacza) zacząć wielką przygodę, przestąpić próg pasjonującego hobby. Nie miałeś prawa tak się zachować wobec niego, zwłaszcza że kierowałeś się jedynie własnymi domysłami. Czasem lepiej dać się okpić, niż skrzywdzić kogoś, kto obdarza nas zaufaniem pytając o radę. Test |
|
| Autor: | Matejko [ środa, 30 marca 2005, 17:49 ] |
| Tytuł: | |
Witam !! Co napisał Test, każdy widzi powyżej... Nie będę więc nic cytował, bo ostatnio jakoś na cytaty mam alergię. Do WoJtEk 11.: Racja, za ostro napisałem.... Moja wina bezspornie. Jeśli to spowodowało, że zraziłeś się do naszego FORUM. PRZEPRASZAM !! nie ma takiego słowa w języku polskim !!! szczerze, nie myślałem, że aż taki uczuciowy jesteś, mogłeś posłać mi parę jobów na priva... Nadal możesz to zrobić, zrozumiem i na pewno nie odpiszę... W ramach przeprosin, mogę Ci puscić kilka mapek mailem. Dopiero zaczynasz przygodę, więc rozumiem że mapek za wiele też nie masz... Napisz na priva, czy chcesz? nie ma takiego słowa w języku polskim !!! jeszcze raz.... Pozdrawiam Matejko (brak browarków z racji wieku odbiorcy) Ps.: Nie obiecuję, że będą to mapki Twoich okolic, ale zawsze dobrze mieć coś w kompie.... |
|
| Strona 1 z 1 | Strefa czasowa: UTC + 1 [ DST ] |
| Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group http://www.phpbb.com/ |
|