https://poszukiwanieskarbow.com/Forum/

Whites TM 808 - pytanie do praktyków.
https://poszukiwanieskarbow.com/Forum/viewtopic.php?f=10&t=11401
Strona 1 z 1

Autor:  Hans [ środa, 23 marca 2005, 10:41 ]
Tytuł:  Whites TM 808 - pytanie do praktyków.

Ściągnąłem sobie ze strony producenta instrukcję obsługi i po jej przeczytaniu mam kilka pytań.
1. Czy ten sprzęt jest bardzo podatny na zakłócenia?
2. Czy często trzeba go "dostrajać"?
3. Czy w rzeczywistości jest tak trudny w obsłudze jak to wygląda z instrukcji?
4. Jak długo trzeba go się uczyć by jego obsługa nie sprawiała kłopotów.

Właśnie przeczytałem opinię że równie dobry jak TM mógł by być wykrywacz typu PI. Jak się do tego ustosunkować?

Autor:  Hans [ środa, 30 marca 2005, 23:21 ]
Tytuł: 

Koledzy, nikt na tym forum nie chodził jeszcze z TM 808??

Autor:  Toper [ czwartek, 31 marca 2005, 00:23 ]
Tytuł: 

Hans, nie denerwuj sie tylko poszukaj we wczesniejszych postach :)
Nie tak dawno Glass bardzo fajnie opisal jak sie z TM-em szuka.
Jak juz bedziesz miał TM-a, to znajdź sobie kogoś do łopaty :)

Autor:  meko [ czwartek, 31 marca 2005, 15:22 ]
Tytuł: 

Kolego a ten by cię interesował ? White,s 3900 D PRO PLUS

Autor:  Hans [ czwartek, 31 marca 2005, 15:34 ]
Tytuł: 

Chcę Two Box'a takiego jak TM 808
Jeśli chodzi o klasyczne wykrywki(z jedną cewką) to dla mnie istnieje tylko Minelab:)))

Strona 1 z 1 Strefa czasowa: UTC + 1 [ DST ]
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
http://www.phpbb.com/