https://poszukiwanieskarbow.com/Forum/ |
|
| garett seria cx.... https://poszukiwanieskarbow.com/Forum/viewtopic.php?f=10&t=11404 |
Strona 1 z 1 |
| Autor: | Pit stary [ środa, 23 marca 2005, 13:55 ] |
| Tytuł: | garett seria cx.... |
Prosze o wypowiedzi uzytkownikow kolejnych wersji cx'a (podejrzewam, ze obecna cx plus jest podobna w osiagach a tylko wskaznik sie zmienil) - interesuje mnie takze opinia o two boxie do tego modelu. Jak dotad trafilem na 1a przychylna zreszta opinie. Zdaje sie, ze niedawno doszlo do sprzedaży starszego modelu na tym forum - jak wrazenia nowego uzytkownika? Za wszystkie uwagi z gory dziekuje - przymierzam sie do kupna nowej wykrywki z przeznaczeniem na militaria + reszta (w tej kolejnosci). PZDr |
|
| Autor: | Filip [ środa, 23 marca 2005, 21:08 ] |
| Tytuł: | |
czesc ja mialem cx II wiele lat , i z cala pewnoscia moge powiedziec ze to dobry wykrywacz, odporny na wstrzasy, wytrzymaly, moze zasiegi nie sa powalajace w stosunku do drozszych modeli ale powinienes byc bardzo zadowolony, bardzo dokladnie identyfikuje znalezisko, mozna kopac z zamknietymi oczami, po jakims czasie bedziesz wiedzaila czy warto sie meczyc i kopac czy olac sygnal, przy odrobinie wprawy wiesz ze to kapsel od vodki a nie moneta, po wcisnieciu pinpointa wyskakuje ci glebokosc zero , nawet jak kapsel jest gleboko, jezeli moneta nie jest na powierzchni to znaczy ze to kapsel i "nie warto" piszemy oddzielnie - błąd ortograficzny!!! kopac, jest niesamowicie dokladny, zapomniesz o ryciu ogromnych dolkow. co do 2 boxa to błąd ortograficzny!!! co o nim napisac??? sam nim nic nie wykopalem fajnego , raz zlapalem garnek ze szmalcem zakopany w 39 roku z glebokosci 110-120 cm , "na pewno" pisze się oddzielnie - błąd ortograficzny!!! nie bral go na zwyklej cewce, ale czy warto go miec to błąd ortograficzny!!! , ja bym wolal kupic dodatkowy wykrywacz , jakiegos impulsa z ogromna cewa pozdrawiam |
|
| Autor: | proscan [ czwartek, 24 marca 2005, 23:10 ] |
| Tytuł: | |
CX Plus jest modyfikacją modelu Master Hunetr CX, który posiadał miernik wskazówkowy, a nie ekran LCD. Model ten z kolei był uproszczoną wersją CX II, który posiadał np. ręczną regulację wpływu gruntu i reczną regulację Thresholdu (w CX jest tylko automat). CX III to bardziej rozbudowany model (dyskrymianacja wybiórcza, komunikaty głosowe, potem układ power master). Do sondy 8 cali nie jest potrzebny podłokietnik - tylko zawadza. Potrzebny jest przy sondzie 12 cali. Na nowych cewkach nie miałem okazji sprawdzić. :pa proscan |
|
| Strona 1 z 1 | Strefa czasowa: UTC + 1 [ DST ] |
| Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group http://www.phpbb.com/ |
|