|
czesc
ja mialem cx II wiele lat , i z cala pewnoscia moge powiedziec ze to dobry wykrywacz, odporny na wstrzasy, wytrzymaly, moze zasiegi nie sa powalajace w stosunku do drozszych modeli ale powinienes byc bardzo zadowolony, bardzo dokladnie identyfikuje znalezisko, mozna kopac z zamknietymi oczami, po jakims czasie bedziesz wiedzaila czy warto sie meczyc i kopac czy olac sygnal, przy odrobinie wprawy wiesz ze to kapsel od vodki a nie moneta, po wcisnieciu pinpointa wyskakuje ci glebokosc zero , nawet jak kapsel jest gleboko, jezeli moneta nie jest na powierzchni to znaczy ze to kapsel i "nie warto" piszemy oddzielnie - błąd ortograficzny!!! kopac, jest niesamowicie dokladny, zapomniesz o ryciu ogromnych dolkow. co do 2 boxa to błąd ortograficzny!!! co o nim napisac??? sam nim nic nie wykopalem fajnego , raz zlapalem garnek ze szmalcem zakopany w 39 roku z glebokosci 110-120 cm , "na pewno" pisze się oddzielnie - błąd ortograficzny!!! nie bral go na zwyklej cewce, ale czy warto go miec to błąd ortograficzny!!! , ja bym wolal kupic dodatkowy wykrywacz , jakiegos impulsa z ogromna cewa
pozdrawiam
|