https://poszukiwanieskarbow.com/Forum/ |
|
| co na monety? https://poszukiwanieskarbow.com/Forum/viewtopic.php?f=10&t=11409 |
Strona 1 z 1 |
| Autor: | ljc [ środa, 23 marca 2005, 16:45 ] |
| Tytuł: | co na monety? |
witam, jak w tytule - oczywiście powinien być tani, lekki i mieć dobre osiągi. co polecacie - prosze o opinię pzdr Łukasz |
|
| Autor: | marcinl [ środa, 23 marca 2005, 17:16 ] |
| Tytuł: | |
Fisher Coinstrike. --- miał byc tani, wiec ten odpada. Poczytaj forum to na pewno dowiesz sie wszystkiego... |
|
| Autor: | Jarasek [ środa, 23 marca 2005, 17:21 ] |
| Tytuł: | |
Podobno niezły jest Minelab Musketeer..... Ale tak jak radzi marcinl, poszukaj .. ewentualnie wpisz w wyszukiwarkę słowo "monety".. tylko musisz się liczyć z tym, że będziesz miał także odwołania nt. monet :) Pzdrw, |
|
| Autor: | Litościwy [ środa, 23 marca 2005, 17:25 ] |
| Tytuł: | |
No do tanich coinstrike to raczej nie należy. Z tanich sprzętów na monety wydaje mi się ostatnio ciekawy Garrett Ace250, ma idyntyfikacje tonową, dyskryminacje notch, jest lekki i cena poniżej 900zł. |
|
| Autor: | mirek [ środa, 23 marca 2005, 17:51 ] |
| Tytuł: | |
z tanich i lekkich to jest jeszcze dobra rodzima produkcja: Loctans (np. Loctans Neo3). Chodziłem z takim cały ubiegły sezon i badzo sobie chwaliłem http://www.loctans.enter.net.pl/ |
|
| Autor: | Jacek [ środa, 23 marca 2005, 18:22 ] |
| Tytuł: | |
Bawiłem się ostatnio garretem ACE150 i uważam że w tej cenie markowy sprzęt i wszystko ma czego początkujący potrzebuje kosztuje chyba ok 600pln. FDJ |
|
| Autor: | ljc [ czwartek, 24 marca 2005, 10:51 ] |
| Tytuł: | dzięki za info |
chciałbym taką wykrywke, która przy możliwie najniższych kosztach daje możliwe najwieksze mozliwości. i dobrze, żeby była wypróbowana przez zawodowcą - kogoś, kto chodził z nią. nota bene na GG gadałem z gościem (jego nr albo z forum militaria na Allegro albo z poszukiwaniaskarbów) i za wykrywke do końcowego złożenia (bez kija i pokryw - tylko cenka i elektornika) chciał 480zł zapewniał, że osiągi spox... czy warto w coś takiego sie ładować, czy lepiej kupić w sklepie? i jeszcze lepiej nowy czy używany? pzdr Łukasz |
|
| Autor: | ljc [ piątek, 25 marca 2005, 12:18 ] |
| Tytuł: | podrążę dalej...:) |
obejrzałem stronę z NEO i ARGO i chyba na blaszki ten drugi byłby lepszy (cena wyższa o 150zł, więc różnica do łyknięcia)... ?? jak to jest z trybami pracy - czy wykrywka z dynamicznym trybem jest rzeczywiście lepsza w użyciu i niejako koniecznie do życia potrzebna? pzdr Łukasz |
|
| Autor: | ljc [ piątek, 25 marca 2005, 13:23 ] |
| Tytuł: | loctans chwilowo nie robi wykrywaczy |
przynajmniej takie info na e-maila od nich dostałem może w drugiej połowie roku, ale raczej nowe rzeczy pzdr |
|
| Autor: | Karlos [ środa, 30 marca 2005, 20:47 ] |
| Tytuł: | |
XP GoldMaxx |
|
| Autor: | Hans [ środa, 30 marca 2005, 22:09 ] |
| Tytuł: | |
Karlos może nie doczytałeś ale kolega napisał TANI. XP to niewątpliwie dobry sprzęt ale nie jest tani. Pozdro |
|
| Autor: | Warkon [ czwartek, 31 marca 2005, 12:09 ] |
| Tytuł: | |
na razie jestem "zielony w tej dziedzinie". Od dawna myslalem o taniej wykryce i tez na monety. Powiedzcie mi tyko jak duzo to hobby kosztuje ( poza cena wykrywki), czy wrecz moze sie zwrocic albo zarobic. |
|
| Autor: | Hans [ czwartek, 31 marca 2005, 12:56 ] |
| Tytuł: | |
Jak chcesz zarobić to jedź nad morze w sezonie i kop na plaży. A hobby kosztuje. Benzyna, wyposażenie, czas etc... ale warto dla samego "fun'u" pochodzić. |
|
| Strona 1 z 1 | Strefa czasowa: UTC + 1 [ DST ] |
| Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group http://www.phpbb.com/ |
|