https://poszukiwanieskarbow.com/Forum/

co na monety?
https://poszukiwanieskarbow.com/Forum/viewtopic.php?f=10&t=11409
Strona 1 z 1

Autor:  ljc [ środa, 23 marca 2005, 16:45 ]
Tytuł:  co na monety?

witam,
jak w tytule - oczywiście powinien być tani, lekki i mieć dobre osiągi.
co polecacie - prosze o opinię
pzdr
Łukasz

Autor:  marcinl [ środa, 23 marca 2005, 17:16 ]
Tytuł: 

Fisher Coinstrike.

---
miał byc tani, wiec ten odpada. Poczytaj forum to na pewno dowiesz sie wszystkiego...

Autor:  Jarasek [ środa, 23 marca 2005, 17:21 ]
Tytuł: 

Podobno niezły jest Minelab Musketeer.....
Ale tak jak radzi marcinl, poszukaj .. ewentualnie wpisz w wyszukiwarkę słowo "monety".. tylko musisz się liczyć z tym, że będziesz miał także odwołania nt. monet :)

Pzdrw,

Autor:  Litościwy [ środa, 23 marca 2005, 17:25 ]
Tytuł: 

No do tanich coinstrike to raczej nie należy.
Z tanich sprzętów na monety wydaje mi się ostatnio ciekawy Garrett Ace250, ma idyntyfikacje tonową, dyskryminacje notch, jest lekki i cena poniżej 900zł.

Autor:  mirek [ środa, 23 marca 2005, 17:51 ]
Tytuł: 

z tanich i lekkich to jest jeszcze dobra rodzima produkcja: Loctans (np. Loctans Neo3). Chodziłem z takim cały ubiegły sezon i badzo sobie chwaliłem http://www.loctans.enter.net.pl/

Autor:  Jacek [ środa, 23 marca 2005, 18:22 ]
Tytuł: 

Bawiłem się ostatnio garretem ACE150 i uważam że w tej cenie markowy sprzęt i wszystko ma czego początkujący potrzebuje kosztuje chyba ok 600pln.

FDJ

Autor:  ljc [ czwartek, 24 marca 2005, 10:51 ]
Tytuł:  dzięki za info

chciałbym taką wykrywke, która przy możliwie najniższych kosztach daje możliwe najwieksze mozliwości.
i dobrze, żeby była wypróbowana przez zawodowcą - kogoś, kto chodził z nią.

nota bene

na GG gadałem z gościem (jego nr albo z forum militaria na Allegro albo z poszukiwaniaskarbów) i za wykrywke do końcowego złożenia (bez kija i pokryw - tylko cenka i elektornika) chciał 480zł
zapewniał, że osiągi spox...
czy warto w coś takiego sie ładować, czy lepiej kupić w sklepie?
i jeszcze
lepiej nowy czy używany?
pzdr
Łukasz

Autor:  ljc [ piątek, 25 marca 2005, 12:18 ]
Tytuł:  podrążę dalej...:)

obejrzałem stronę z NEO i ARGO i chyba na blaszki ten drugi byłby lepszy (cena wyższa o 150zł, więc różnica do łyknięcia)...
??
jak to jest z trybami pracy - czy wykrywka z dynamicznym trybem jest rzeczywiście lepsza w użyciu i niejako koniecznie do życia potrzebna?
pzdr
Łukasz

Autor:  ljc [ piątek, 25 marca 2005, 13:23 ]
Tytuł:  loctans chwilowo nie robi wykrywaczy

przynajmniej takie info na e-maila od nich dostałem
może w drugiej połowie roku, ale raczej nowe rzeczy
pzdr

Autor:  Karlos [ środa, 30 marca 2005, 20:47 ]
Tytuł: 

XP GoldMaxx

Autor:  Hans [ środa, 30 marca 2005, 22:09 ]
Tytuł: 

Karlos może nie doczytałeś ale kolega napisał TANI. XP to niewątpliwie dobry sprzęt ale nie jest tani.
Pozdro

Autor:  Warkon [ czwartek, 31 marca 2005, 12:09 ]
Tytuł: 

na razie jestem "zielony w tej dziedzinie". Od dawna myslalem o taniej wykryce i tez na monety.
Powiedzcie mi tyko jak duzo to hobby kosztuje ( poza cena wykrywki), czy wrecz moze sie zwrocic albo zarobic.

Autor:  Hans [ czwartek, 31 marca 2005, 12:56 ]
Tytuł: 

Jak chcesz zarobić to jedź nad morze w sezonie i kop na plaży.
A hobby kosztuje. Benzyna, wyposażenie, czas etc... ale warto dla samego "fun'u" pochodzić.

Strona 1 z 1 Strefa czasowa: UTC + 1 [ DST ]
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
http://www.phpbb.com/