Teraz jest piątek, 26 czerwca 2026, 05:13

Strefa czasowa: UTC + 1 [ DST ]




Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 2 ] 
Autor Wiadomość
 Tytuł: Sygnały i eksploatacja Musketeer Advantage
PostNapisane: środa, 23 marca 2005, 23:00 
Offline
Starszy Kapral
Starszy Kapral

Dołączył(a): niedziela, 12 września 2004, 14:38
Posty: 33
Lokalizacja: CKMK
Witam, chodzę od niedawna z Muszkieterem :1 i mam związane z tym pytanie. Zauważyłem, że najczystszy sygnał dają monety ułożone poziomo. Te, które są odchylone od tej płaszczyzny dają już inny sygnał-wyraźnie słychać "ostrzejszą krawędź" w dźwięku. Żelazo też niby da się odróżnić-słychać gwałtowne "wycięcie" sygnału. Ciągle jeszcze czuje niepewność w odróżnianiu dźwięków - nie są aż tak rozbieżne jak się spodziewałem i kopię w związku z tym sporo śmieci :wq . Wiem, że doświadczenie i osłuchanie przyjdzie z czasem, natomiast proszę o jakieś wskazówki od kolegów, którzy mają lub mieli Muszkietera - Wasze wrażenia jeżeli chodzi o odróżnianie sygnałów :que , ustawienia dyskryminacji na monetki :que i inne dobre rady. Z góry dzięki :piwo .
PS. Zapoznany jestem z archiwum :)


Góra
 Zobacz profil  
Odpowiedz z cytatem  
 Tytuł: Re: Sygnały i eksploatacja Musketeer Advantage
PostNapisane: środa, 23 marca 2005, 23:23 
Offline
Kapitan Petersen

Dołączył(a): czwartek, 9 stycznia 2003, 01:00
Posty: 1486
Lokalizacja: Stare Dunajczyska
Opcio napisał(a):
Zauważyłem, że najczystszy sygnał dają monety ułożone poziomo.


W sprawach technicznych jestem drewniakiem, ale tak ma być w każdym wykrywaczu. Po prostu cewka przy takim ułożeniu monety widzi największą możliwą powierzchnię przedmiotu i prądy mają na czym zahulać ;)

:pa

Test


Góra
 Zobacz profil  
Odpowiedz z cytatem  
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 2 ] 

Strefa czasowa: UTC + 1 [ DST ]


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 2 gości


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

Skocz do:  

Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
Przyjazne użytkownikom polskie wsparcie phpBB3 - phpBB3.PL