https://poszukiwanieskarbow.com/Forum/ |
|
| BIg Problem popsuty rutus https://poszukiwanieskarbow.com/Forum/viewtopic.php?f=10&t=11411 |
Strona 1 z 1 |
| Autor: | fazer [ środa, 23 marca 2005, 17:37 ] |
| Tytuł: | BIg Problem popsuty rutus |
Witam. Mam problem z rutuskiem(first 3 pokrętła) a mianowicie: ustawiam go na max-glosnnosc min-dyskryminacja i max czułość.no tak żeby nawet drobne blaszki lapal. macham nim nad lopata a on nic.kombinowanie pokrętłami nic nie daje.gdy go wlaczam pika normalnie tam 4 razy i to wszystko.co mam zroic jak naprawic go?ratujcie bo jest już początek sezonu.aha wspomne ze nic nie grzebałem przy boxie z elektronika ani przy cewce.to się stalo w terenie.najpierw piszczal bez powodu no a pozniej wcale.piszczal nawet jak machałem nim w powietrzu skierowanym do gory.pomozcie prosze |
|
| Autor: | fazer [ środa, 23 marca 2005, 18:16 ] |
| Tytuł: | |
Jeszcze jedno gdy go wlacze i wyciągam i wkladam wtyczke to pika.uderzajac w kabel nie wydaje zadnego dźwięku.(wczesniej wydawal)pin-point tez nic nie daje. |
|
| Autor: | sylur [ środa, 23 marca 2005, 18:40 ] |
| Tytuł: | |
Człowieku - skontaktuj się z producentem. Nikt tak jak on Ci tego nie naprawi. |
|
| Autor: | 111 [ środa, 23 marca 2005, 18:44 ] |
| Tytuł: | |
Wydaje mi się,że to mechaniczne uszkodzenie wtyczki lub kabla. Oczywiście najlepiej skontaktować się z producentem Arkiem R. Jak udaje Ci się chodzić z takimi ustawieniami - szczerze podziwiam zapał do kopania. ps. nie musisz pisać dwóch postów można zawsze coś dodać, szczególnie jak nikt jeszcze nie odpowiedział, ale to oczywiście przez frustrację spowodowaną takim wydarzeniem - a ciepełko coraz bliżej. Tak więc czym prędzej dzwoń ! Życzę szybkiej i niedrogiej naprawy 111 |
|
| Autor: | RUTUS [ środa, 23 marca 2005, 20:14 ] |
| Tytuł: | |
Witam! Przecież ja nie gryzę :) !!! Nikt raczej nie naprawi tego wykrywacza oprócz mnie. Namiary na mnie są w karcie gwarancyjnej. Te z postu powyzej można usunąć - bo chyba naruszają regulamin forum. pozdrawiam . |
|
| Autor: | Matejko [ środa, 23 marca 2005, 21:19 ] |
| Tytuł: | |
Rutus, wyluzuj.... Nie takie naruszenia już były w "międzyczasie"... Wpadaj częściej...(na FORUM) :D No, i orzełka byś wkleił.... W końcu, Ci go życzyłem, to chciałbym zobaczyć jak wygląda !! Pozdrawiam Matejko :piwo :piwo :piwo |
|
| Autor: | fazer [ środa, 23 marca 2005, 22:09 ] |
| Tytuł: | |
Gdy krece pokretlem czulosc to samoczynnie pika.bez wykonywania ruchu jedno dwa pikniecia i koniec.tak się dzieje wtedy gdy zmiejszam czulosc w odwrotnej sytuacjii nic się nie dzieje. prosze o fachowe rady jak to naprawic.moze zrobie to sam jesli mi pomozecie. |
|
| Autor: | Matejko [ środa, 23 marca 2005, 22:17 ] |
| Tytuł: | |
Fazer... Pogieło Cie....??? Przecież Rutus Ci odpisał, kontakt dostałeś wcześniej..... Polecam PERSEN.... :D :D :D Pozdrawiam Matejko :piwo :piwo :piwo |
|
| Strona 1 z 1 | Strefa czasowa: UTC + 1 [ DST ] |
| Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group http://www.phpbb.com/ |
|