Teraz jest piątek, 26 czerwca 2026, 06:24

Strefa czasowa: UTC + 1 [ DST ]




Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 8 ] 
Autor Wiadomość
 Tytuł: BIg Problem popsuty rutus
PostNapisane: środa, 23 marca 2005, 17:37 
Offline
Młodszy Chorąży
Młodszy Chorąży

Dołączył(a): wtorek, 4 stycznia 2005, 10:46
Posty: 118
Lokalizacja: Świętokrzyskie
Witam.
Mam problem z rutuskiem(first 3 pokrętła) a mianowicie: ustawiam go na max-glosnnosc min-dyskryminacja i max czułość.no tak żeby nawet drobne blaszki lapal. macham nim nad lopata a on nic.kombinowanie pokrętłami nic nie daje.gdy go wlaczam pika normalnie tam 4 razy i to wszystko.co mam zroic jak naprawic go?ratujcie bo jest już początek sezonu.aha wspomne ze nic nie grzebałem przy boxie z elektronika ani przy cewce.to się stalo w terenie.najpierw piszczal bez powodu no a pozniej wcale.piszczal nawet jak machałem nim w powietrzu skierowanym do gory.pomozcie prosze


Góra
 Zobacz profil  
Odpowiedz z cytatem  
 Tytuł:
PostNapisane: środa, 23 marca 2005, 18:16 
Offline
Młodszy Chorąży
Młodszy Chorąży

Dołączył(a): wtorek, 4 stycznia 2005, 10:46
Posty: 118
Lokalizacja: Świętokrzyskie
Jeszcze jedno gdy go wlacze i wyciągam i wkladam wtyczke to pika.uderzajac w kabel nie wydaje zadnego dźwięku.(wczesniej wydawal)pin-point tez nic nie daje.


Góra
 Zobacz profil  
Odpowiedz z cytatem  
 Tytuł:
PostNapisane: środa, 23 marca 2005, 18:40 
Offline
Podpułkownik
Podpułkownik

Dołączył(a): poniedziałek, 17 lutego 2003, 01:00
Posty: 485
Człowieku - skontaktuj się z producentem. Nikt tak jak on Ci tego nie naprawi.


Góra
 Zobacz profil  
Odpowiedz z cytatem  
 Tytuł:
PostNapisane: środa, 23 marca 2005, 18:44 
Offline
Weteran
Weteran

Dołączył(a): poniedziałek, 28 lipca 2003, 00:00
Posty: 1203
Lokalizacja: warszawqa
Wydaje mi się,że to mechaniczne uszkodzenie wtyczki lub kabla. Oczywiście najlepiej skontaktować się z producentem Arkiem R.

Jak udaje Ci się chodzić z takimi ustawieniami - szczerze podziwiam zapał do kopania.


ps. nie musisz pisać dwóch postów można zawsze coś dodać, szczególnie jak nikt jeszcze nie odpowiedział, ale to oczywiście przez frustrację spowodowaną takim wydarzeniem - a ciepełko coraz bliżej. Tak więc czym prędzej dzwoń !

Życzę szybkiej i niedrogiej naprawy

111


Góra
 Zobacz profil  
Odpowiedz z cytatem  
 Tytuł:
PostNapisane: środa, 23 marca 2005, 20:14 
Offline
Kwatermistrz
Kwatermistrz

Dołączył(a): poniedziałek, 12 maja 2003, 00:00
Posty: 338
Witam!
Przecież ja nie gryzę :) !!! Nikt raczej nie naprawi tego wykrywacza oprócz mnie.

Namiary na mnie są w karcie gwarancyjnej. Te z postu powyzej można usunąć - bo chyba naruszają regulamin forum.

pozdrawiam .


Góra
 Zobacz profil  
Odpowiedz z cytatem  
 Tytuł:
PostNapisane: środa, 23 marca 2005, 21:19 
Offline
Użytkownik zbanowany
Użytkownik zbanowany

Dołączył(a): niedziela, 5 grudnia 2004, 15:49
Posty: 723
Rutus, wyluzuj....

Nie takie naruszenia już były w "międzyczasie"...
Wpadaj częściej...(na FORUM) :D
No, i orzełka byś wkleił....
W końcu, Ci go życzyłem, to chciałbym zobaczyć jak wygląda !!

Pozdrawiam Matejko :piwo :piwo :piwo


Góra
 Zobacz profil  
Odpowiedz z cytatem  
 Tytuł:
PostNapisane: środa, 23 marca 2005, 22:09 
Offline
Młodszy Chorąży
Młodszy Chorąży

Dołączył(a): wtorek, 4 stycznia 2005, 10:46
Posty: 118
Lokalizacja: Świętokrzyskie
Gdy krece pokretlem czulosc to samoczynnie pika.bez wykonywania ruchu jedno dwa pikniecia i koniec.tak się dzieje wtedy gdy zmiejszam czulosc w odwrotnej sytuacjii nic się nie dzieje. prosze o fachowe rady jak to naprawic.moze zrobie to sam jesli mi pomozecie.


Góra
 Zobacz profil  
Odpowiedz z cytatem  
 Tytuł:
PostNapisane: środa, 23 marca 2005, 22:17 
Offline
Użytkownik zbanowany
Użytkownik zbanowany

Dołączył(a): niedziela, 5 grudnia 2004, 15:49
Posty: 723
Fazer... Pogieło Cie....???

Przecież Rutus Ci odpisał, kontakt dostałeś wcześniej.....

Polecam PERSEN.... :D :D :D

Pozdrawiam Matejko :piwo :piwo :piwo


Góra
 Zobacz profil  
Odpowiedz z cytatem  
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 8 ] 

Strefa czasowa: UTC + 1 [ DST ]


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 4 gości


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

Skocz do:  

Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
Przyjazne użytkownikom polskie wsparcie phpBB3 - phpBB3.PL