https://poszukiwanieskarbow.com/Forum/

Sygnały i eksploatacja Musketeer Advantage
https://poszukiwanieskarbow.com/Forum/viewtopic.php?f=10&t=11418
Strona 1 z 1

Autor:  Opcio [ środa, 23 marca 2005, 23:00 ]
Tytuł:  Sygnały i eksploatacja Musketeer Advantage

Witam, chodzę od niedawna z Muszkieterem :1 i mam związane z tym pytanie. Zauważyłem, że najczystszy sygnał dają monety ułożone poziomo. Te, które są odchylone od tej płaszczyzny dają już inny sygnał-wyraźnie słychać "ostrzejszą krawędź" w dźwięku. Żelazo też niby da się odróżnić-słychać gwałtowne "wycięcie" sygnału. Ciągle jeszcze czuje niepewność w odróżnianiu dźwięków - nie są aż tak rozbieżne jak się spodziewałem i kopię w związku z tym sporo śmieci :wq . Wiem, że doświadczenie i osłuchanie przyjdzie z czasem, natomiast proszę o jakieś wskazówki od kolegów, którzy mają lub mieli Muszkietera - Wasze wrażenia jeżeli chodzi o odróżnianie sygnałów :que , ustawienia dyskryminacji na monetki :que i inne dobre rady. Z góry dzięki :piwo .
PS. Zapoznany jestem z archiwum :)

Autor:  Test [ środa, 23 marca 2005, 23:23 ]
Tytuł:  Re: Sygnały i eksploatacja Musketeer Advantage

Opcio napisał(a):
Zauważyłem, że najczystszy sygnał dają monety ułożone poziomo.


W sprawach technicznych jestem drewniakiem, ale tak ma być w każdym wykrywaczu. Po prostu cewka przy takim ułożeniu monety widzi największą możliwą powierzchnię przedmiotu i prądy mają na czym zahulać ;)

:pa

Test

Strona 1 z 1 Strefa czasowa: UTC + 1 [ DST ]
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
http://www.phpbb.com/