https://poszukiwanieskarbow.com/Forum/ |
|
| Wykrywacz na raty https://poszukiwanieskarbow.com/Forum/viewtopic.php?f=10&t=11446 |
Strona 1 z 1 |
| Autor: | Partyzant [ czwartek, 24 marca 2005, 21:43 ] |
| Tytuł: | Wykrywacz na raty |
Witam Ponieważ nie mam większej gotówki a mam możliwośc spłacania w ratach to czy jakaś firma oferuje sprzedaż wykrywaczy na raty ? Jak tak to na jakich warunkach itp. Oczywiście zdaje sobie sprawę że mogę nie znaleźć wykrywacza za 800 zł na raty, prędzej za 2000 zł. Za wszelkie informacje dziękuje. |
|
| Autor: | pietro [ czwartek, 24 marca 2005, 22:42 ] |
| Tytuł: | |
Na raty mozesz kupic co chcesz za kwote pow 300 zł (jak dobrze pamietam) Wiec wykrywacz za 800 spokojnie mozesz nabyc na raty jednak abyś moogl kupic cos na raty musisz spelniac pewne kryteria chyba Viking z Wawy prowadzi sprzedaż ratalną ich strona domowa to www.viking.waw.pl na ich stronie jak dobrze pamietam to byla dobzre opisana procedura ratalna pozdro |
|
| Autor: | past [ piątek, 25 marca 2005, 21:25 ] |
| Tytuł: | |
w v2militaria we Wrocławiu kiedyś sprzedawali wykrywki na raty, mają sklep internetowy |
|
| Autor: | Matejko [ sobota, 26 marca 2005, 01:44 ] |
| Tytuł: | |
Zemsta jest słodka... :D :D :D "Czy ten post nie powinien być w dziale GIEŁDA??" Nawet nie masz pojęcia, jak mnie tymi tekstami wkurzałeś... :) Na raty mozna kupić wszystko, nawet zapałki... Raty polegaja na tym, że pożyczasz kaskę od banku i oddajesz z PROCENTEM. Viking sprzedaje na raty, ale poszukaj lepszego banku niż ten, który kooperuje z Vikingiem. ;) Uważaj na PROCENT!!! Pozdrawiam Matejko :piwo :piwo :piwo |
|
| Autor: | Partyzant [ sobota, 26 marca 2005, 14:03 ] |
| Tytuł: | |
Matejko napisał(a): Zemsta jest słodka... :D :D :D "Czy ten post nie powinien być w dziale GIEŁDA??" Nawet nie masz pojęcia, jak mnie tymi tekstami wkurzałeś... :) Na raty mozna kupić wszystko, nawet zapałki... Raty polegaja na tym, że pożyczasz kaskę od banku i oddajesz z PROCENTEM. Viking sprzedaje na raty, ale poszukaj lepszego banku niż ten, który kooperuje z Vikingiem. ;) Uważaj na PROCENT!!! Pozdrawiam Matejko :piwo :piwo :piwo Uważam że ten post jest w dobrym miejscu bo: 1. nie pisze tutaj o chęci kupna teraz wykrywki na raty więc jest to post czysto informacyjny. 2.Staram się zasięgnąć tylko opini gdzie moge wykrywać na takich warunkach nabyć. 3.Do działu giełda nie pasuje gdyż: Cytuj: Market: Handel, wymiana, linki do interesujących aukcji A w dziale tym widnieje podpis: Cytuj: Detektory, magnetometry, radary...oraz ich obsługa. Testy, porównania, porady.
Proszę mi zatym powiedzieć gdzie mam ten temat przenieść ? Zaznaczam że stanowczo do działu giełda nie pasuje gdyż nie chcę ani kupić, ani sprzedać ani REKLAMOWAĆ nikogo, pragnę tylko zasięgnąć informacji na ten temat, gdyż nigdy nie był on poruszany na forum (a raczej nie umiałem go znaleźć). |
|
| Autor: | Matejko [ sobota, 26 marca 2005, 16:06 ] |
| Tytuł: | |
Kuuuurde... Partyzant.... Jakiś ty oficjalny.... :) Żartowałem, przepraszam.... :( :( :( Pozdrawiam i Wesołego Jajka Matejko :piwo :piwo :piwo |
|
| Strona 1 z 1 | Strefa czasowa: UTC + 1 [ DST ] |
| Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group http://www.phpbb.com/ |
|