https://poszukiwanieskarbow.com/Forum/ |
|
| Wykrywacze https://poszukiwanieskarbow.com/Forum/viewtopic.php?f=10&t=11529 |
Strona 1 z 1 |
| Autor: | matihp [ sobota, 26 marca 2005, 23:05 ] |
| Tytuł: | Wykrywacze |
Cześć! Jak patrzę na Wasze wyprawy itd. To marzy mi się taka piszczałka. Jednalk nie znam się na tym ile kosztuje taki porządny lecz i niedrogi wykrywacz? |
|
| Autor: | monty [ sobota, 26 marca 2005, 23:34 ] |
| Tytuł: | |
Witam.Ceny są zróznicowane,generalnie do 1000zł na pewno na poczatek cos kupisz.W pewnym stopniu wybór zalęzy tez od tego,czego chcesz szukać-drobnych rzeczy typu monetki,czy moze militarów,przejrzyj dokładnie forum, wiele postów było na ten temat. pozdrawiam monty |
|
| Autor: | matihp [ sobota, 26 marca 2005, 23:37 ] |
| Tytuł: | |
Od łusek po hełmu może karabin taki uniwersalny |
|
| Autor: | zul [ niedziela, 27 marca 2005, 00:08 ] |
| Tytuł: | |
Musisz miec te 400 zl. Jak bys chcial to ci cos podopowiem ale to na parv zeby nie bylo jakis reklam ... /pozdr zul^ |
|
| Autor: | matihp [ niedziela, 27 marca 2005, 10:10 ] |
| Tytuł: | |
Dzięki. Bo wiecie jest dużo tego na rynku widziałem wykrywacze od 250zł do 4tys. chyba jak nie więcej. I chciałem się dowiedzieć czy te tań są coś warte. Czy wyszukują coś więcej aniżeli kapse po piwie. ;) |
|
| Autor: | monty [ niedziela, 27 marca 2005, 10:53 ] |
| Tytuł: | |
Są warte z cała pewnością ale po prostu przy nich więcej się nakopiesz odłamków,śmieci itp,no i zasieg na pewno troche gorszy,ale pamietaj wykrywacz to nie wszystko,według mnie dobre miejsce to wiecej niż połowa sukcesu. |
|
| Autor: | matihp [ niedziela, 27 marca 2005, 11:01 ] |
| Tytuł: | |
Dzięki. Więc powiedz ile kosztuje taki w miarę dobry wykrywacz? Pisałeś, że 400zł....... |
|
| Autor: | Cortez [ niedziela, 27 marca 2005, 17:50 ] |
| Tytuł: | |
Matihp jeżeli chcesz kopać drobnice to na początek kup prostego dynamika, zautomatyzowanego, o dobrej dysryminacji, lekkiej wadze a zasięg przyjdzie z druga wykrywką... Chcesz kopać głęboko ? To może statyk lub jeżeli chcesz kopać WSZYSTKO to PI .... - co do pi to miałem i mieć więcej nie chce :n Pozdrawiam. |
|
| Autor: | matihp [ niedziela, 27 marca 2005, 19:37 ] |
| Tytuł: | |
Na sprzęcie się nie znam kompletnie. "po prostu" piszemy oddzielnie - błąd ortograficzny!!! zobaczyłem fajne wykopki i mi się to "wkręciło" i chciałem się dowiedzeć na przyszłośc ile kasy trzeba w to władować. |
|
| Strona 1 z 1 | Strefa czasowa: UTC + 1 [ DST ] |
| Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group http://www.phpbb.com/ |
|