https://poszukiwanieskarbow.com/Forum/ |
|
| cyklop 1 czy mirakl Pi2 https://poszukiwanieskarbow.com/Forum/viewtopic.php?f=10&t=11538 |
Strona 1 z 1 |
| Autor: | pr00f [ niedziela, 27 marca 2005, 13:32 ] |
| Tytuł: | cyklop 1 czy mirakl Pi2 |
Witam ! Pare tygodni temu stalem sie posiadaczem cyklopa 1. Przechodzilem z nim z 20h i jedyne co znalazlem to jedna boratynka i pelno smieci. Mam wrazenie, ze idac z nim pozostawiam wiekszosc rzeczy za soba. Najglebszy dol jaki musialem kopac to chyba z max 30 cm. Po ostatnim calym dniu straconym na szukanie gwozdzi zaczalem sie zastanawiac nad zmiana wykrywki. Co sadzicie na temat mirakl'a pi 2. Czy zmiana cyklopa 1 na ten wykrywacz byla by dla mnie dobra ? błąd ortograficzny!!! powiem, ze nie zalezy mi na rozroznianiu metali ani dyskryminacji. Sam juz nie wiem, czy mam za soba za malo czasu przechodzonego z ta wykrywka czy to wina cyklopa ? Prosze o pomoc. pozdrawiam |
|
| Autor: | Matejko [ niedziela, 27 marca 2005, 16:54 ] |
| Tytuł: | |
Witam Proof !! Napisałeś.: " błąd ortograficzny!!! powiem, ze nie zalezy mi na rozroznianiu metali ani dyskryminacji." Jeśli Ci nie zależy, to nie dziw się że często śmieci Ci się zdarzają... Zapoznaj się z pojęciem dyskryminacji, zobaczysz że z nią łatwiej. :) Pozdrawiam Matejko :piwo :piwo :piwo |
|
| Autor: | pr00f [ niedziela, 27 marca 2005, 17:31 ] |
| Tytuł: | |
W takim razie moze mnie ktos pouczyc, jak uzywac dyskryminacji w cyklopie ? Czy dyskryminacja nie odrzuci mi monety, albo luski ( ktore tez lubie zbierac ). pozdrawiam |
|
| Autor: | Cortez [ niedziela, 27 marca 2005, 17:36 ] |
| Tytuł: | |
Cytuj: Pare tygodni temu stalem sie posiadaczem cyklopa 1. Przechodzilem z nim z 20h i....
i kolega mysli , że się samo znajdzie ? Bo rozumuje , że wystarczy kupić wykrywacz i będę wyłuskiwał fancik za fancikiem..... Błąd ! Żeby szukać , trzeba mieć gdzie szukać . Żeby mieć gdzie szukać trzeba ślęczeć nad kartami historii.... Z tego co kojaże to kolegi pierwsza wykrywka, (chyba) więc należałoby ją poznać jako tako - polecam plaże nad jakimś kompielikiem. W cyklopie jest jako taka dyskryminacja i gwożdzie i inne drobne żelazo można odrzucić przecież - no musi się kolega nauczyć obsługiwac ten wykrywacz przecież bo o ile pamiętam to obsługa cyklopa jest banalnie prosta - 1 tryb statyczny i 1 dynamiczny . Niech kolega biega na dynamiku <pi piiiii> pstryk na statyk( z ustawioną odpowiednią dyskryminacją ), zerowanie, przemiatanie, <pi piiiii>, spojrzenie na wskażnik...kolorek za szpadelek w przeciwnym wypadku jak kolega chce. Po wykopaniu lub nie pstryk na dynamik, zerowanie, szukać dalej .....itd.itd.itd. . Proste ? A i owszem i jeżeli faktycznie coś tam w ziemi jest i prowadził kolega sonde w miare dokładnie i nie "skakał" to tu to tam (jak miałem możliwość zaobserwowania jednego z Super Szukaczy) to ma kolega jakąś tam szanse coś znależć. Pozdrawiam i Powodzenia Życze. |
|
| Autor: | pr00f [ niedziela, 27 marca 2005, 18:00 ] |
| Tytuł: | |
Wzgledem analizowania kart histori, oraz map, to spedzilem przy tym wiecej czasu niz przy szukaniu. Moje miejsca wybieram z kongresowki. Znajduje jakas karczme i jade tam. Moze rzeczywiscie potrzebuje lepiej nauczyc sie korzystania z wykrywacza, powiedzcie mi tylko ,czy jest tak jak to widze : Gdy mam wlaczona dyskryminacje powiedzmy na godzinie 11 wykrywacz odrzuci kapsel podobny do monety, ale sama monete zostawi ? Czy ta dyskryminacja polega na odrzucaniu zelaza, od kolorowych metali ? Czy, gdy bede mial ja wlaczona znajde jakas luske ? |
|
| Autor: | kamil.wwo [ niedziela, 27 marca 2005, 18:48 ] |
| Tytuł: | |
zależy od tego z czego będze ten kapsel, jeśli stalowy to zostanie odrzucony, jak z koloru to żaden wykrywacz Ci go od monetki nie odróżni,podobnie jest z tymi aluminowymi orwieraczami do puszek nie sposób ich ominąć zwłaszcza na plaży tego dużo. Co do łusek to będziesz mógł ich szukać z powodzeniem bo z reguły są one mosiężne i dają ładny sygnał nawet przy wysoko podkręconej dyskryminacji. I nie zrażaj się tym że niczego ciekawego jeszcze nie znalazłeś, ja też dziś 3h latałem po polu i nic, ale jutro idę znowu i się nie przejmuję. Pozdrawiam i życzę sukcesów. |
|
| Autor: | abdul wisi mu lacha [ środa, 27 kwietnia 2005, 09:38 ] |
| Tytuł: | |
witam ja sam posiadam cyklopa i nie narzekam jak sie ustawi dyskryminacje to mozna szykac dyskryminacja w nim nie jest za swietna ale wazne ze jest na monetki nie jest zly dobrze sie sprawdza na militariach |
|
| Strona 1 z 1 | Strefa czasowa: UTC + 1 [ DST ] |
| Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group http://www.phpbb.com/ |
|