Matejko napisał(a):
Zemsta jest słodka... :D :D :D
"Czy ten post nie powinien być w dziale GIEŁDA??"
Nawet nie masz pojęcia, jak mnie tymi tekstami wkurzałeś... :)
Na raty mozna kupić wszystko, nawet zapałki...
Raty polegaja na tym, że pożyczasz kaskę od banku i oddajesz z PROCENTEM.
Viking sprzedaje na raty, ale poszukaj lepszego banku niż ten, który kooperuje z Vikingiem. ;)
Uważaj na PROCENT!!!
Pozdrawiam Matejko :piwo :piwo :piwo
Uważam że ten post jest w dobrym miejscu bo:
1. nie pisze tutaj o chęci kupna teraz wykrywki na raty więc jest to post czysto informacyjny.
2.Staram się zasięgnąć tylko opini gdzie moge wykrywać na takich warunkach nabyć.
3.Do działu giełda nie pasuje gdyż:
Cytuj:
Market: Handel, wymiana, linki do interesujących aukcji
A w dziale tym widnieje podpis:
Cytuj:
Detektory, magnetometry, radary...oraz ich obsługa. Testy, porównania, porady.
Proszę mi zatym powiedzieć gdzie mam ten temat przenieść ? Zaznaczam że stanowczo do działu
giełda nie pasuje gdyż nie chcę ani kupić, ani sprzedać ani REKLAMOWAĆ nikogo, pragnę tylko
zasięgnąć informacji na ten temat, gdyż nigdy nie był on poruszany na forum (a raczej nie
umiałem go
znaleźć).