https://poszukiwanieskarbow.com/Forum/ |
|
| Wykrywacz, w sam raz dla mnie.... https://poszukiwanieskarbow.com/Forum/viewtopic.php?f=10&t=11546 |
Strona 1 z 1 |
| Autor: | n00b [ niedziela, 27 marca 2005, 18:11 ] |
| Tytuł: | Wykrywacz, w sam raz dla mnie.... |
Witam! Szukam dla siebie jakiegos fajnego, dobrego, taniego, oczywscie dla poczatkujacej osoby, wykrywacza do szukania militariow do ceny max. 250-300zl... :) Dzieki z gory. |
|
| Autor: | Wojtek [ niedziela, 27 marca 2005, 18:22 ] |
| Tytuł: | |
Temat wałkowany tysiące razy.Polecam przycisk szukaj oraz aukcje allegro.A tak nawiasem mówiąc to nic dobrego w tej cenie nie wyrwiesz.Jedynym wykrywacz w tej cenie to Jabel chyba, że masz szczęście i kupisz coś innego za tą samą kase. viewtopic.php?t=3003 :anty :anty |
|
| Autor: | Cortez [ niedziela, 27 marca 2005, 18:49 ] |
| Tytuł: | |
Do 300 np. jak kolega wyzej wspomniał jabel... może trafisz na F555 może Cyklopa lub Rutusa niewiele drożej....może trzeba się rozejrzeć choćby tu: http://www.allegro.pl/showcat.php?id=3777 lub tu: viewforum.php?f=38&topicdays=14&start=20 jak również do działu ogłoszeń w odkrywcy. |
|
| Strona 1 z 1 | Strefa czasowa: UTC + 1 [ DST ] |
| Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group http://www.phpbb.com/ |
|