https://poszukiwanieskarbow.com/Forum/

Wykrywacz, w sam raz dla mnie....
https://poszukiwanieskarbow.com/Forum/viewtopic.php?f=10&t=11546
Strona 1 z 1

Autor:  n00b [ niedziela, 27 marca 2005, 18:11 ]
Tytuł:  Wykrywacz, w sam raz dla mnie....

Witam!

Szukam dla siebie jakiegos fajnego, dobrego, taniego, oczywscie dla poczatkujacej osoby, wykrywacza do szukania militariow do ceny max. 250-300zl... :) Dzieki z gory.

Autor:  Wojtek [ niedziela, 27 marca 2005, 18:22 ]
Tytuł: 

Temat wałkowany tysiące razy.Polecam przycisk szukaj oraz aukcje allegro.A tak nawiasem mówiąc to nic dobrego w tej cenie nie wyrwiesz.Jedynym wykrywacz w tej cenie to Jabel chyba, że masz szczęście i kupisz coś innego za tą samą kase.

viewtopic.php?t=3003 :anty :anty

Autor:  Cortez [ niedziela, 27 marca 2005, 18:49 ]
Tytuł: 

Do 300 np. jak kolega wyzej wspomniał jabel... może trafisz na F555 może Cyklopa lub Rutusa niewiele drożej....może trzeba się rozejrzeć choćby tu:

http://www.allegro.pl/showcat.php?id=3777

lub tu:
viewforum.php?f=38&topicdays=14&start=20

jak również do działu ogłoszeń w odkrywcy.

Strona 1 z 1 Strefa czasowa: UTC + 1 [ DST ]
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
http://www.phpbb.com/