Teraz jest piątek, 26 czerwca 2026, 13:41

Strefa czasowa: UTC + 1 [ DST ]




Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 5 ] 
Autor Wiadomość
 Tytuł: Minelab Sovereign XS2 a Pro
PostNapisane: poniedziałek, 28 marca 2005, 20:08 
Offline
Młodszy Chorąży Sztabowy
Młodszy Chorąży Sztabowy

Dołączył(a): sobota, 1 stycznia 2005, 11:52
Posty: 173
Lokalizacja: Pasłęk
Czy ktoś uzywa Minelaba Sovereign XS2a Pro, prosze o jakis komentarz. Pozdrawiam


Góra
 Zobacz profil  
Odpowiedz z cytatem  
 Tytuł:
PostNapisane: poniedziałek, 28 marca 2005, 21:43 
Offline
"Spammerus maximus"

Dołączył(a): piątek, 11 lipca 2003, 00:00
Posty: 1152
Lokalizacja: Wawa
Ja nie uzywam ale znak kolegę który używa. Fajny sprzęt poza tym że cięzki wiele nie różni się od Elite. Może zadasz szczegółowe pytanie???


Góra
 Zobacz profil  
Odpowiedz z cytatem  
 Tytuł:
PostNapisane: poniedziałek, 28 marca 2005, 21:53 
Offline
Młodszy Chorąży Sztabowy
Młodszy Chorąży Sztabowy

Dołączył(a): sobota, 1 stycznia 2005, 11:52
Posty: 173
Lokalizacja: Pasłęk
Witam. Sovereign Elite jest kontynuacja tej serii Minelaba, czym sie rózni czy tylko nazwą czy faktycznie coś w nim ulepszyli. Xs2a pro tez roznił się od normalnego sovereigna . Mój brat zamierza sobie kupić Minelaba i niewiemy jaki , mśleliśmy o Elite ale ja go przekonuje do kupienia xs2a pro ( jest do kupienia ) poniewaz znam ten sprzet i wiem co potrafi. Czym się różnią nowy od starego, jakie osiągi, z góry dziekuje za pomoc. Pozdrawiam


Góra
 Zobacz profil  
Odpowiedz z cytatem  
 Tytuł:
PostNapisane: poniedziałek, 28 marca 2005, 22:02 
Offline
"Spammerus maximus"

Dołączył(a): piątek, 11 lipca 2003, 00:00
Posty: 1152
Lokalizacja: Wawa
Na pewno jest lżejsza cewka i masz wrażenie lepszej jakości wykonania. Sam mam elite i za żadne skarby bym nie kupił starszego modelu; moim zdaniem jest toporny. Wszystko zależy od ceny...


Góra
 Zobacz profil  
Odpowiedz z cytatem  
 Tytuł:
PostNapisane: poniedziałek, 28 marca 2005, 22:36 
Offline
Młodszy Chorąży Sztabowy
Młodszy Chorąży Sztabowy

Dołączył(a): sobota, 1 stycznia 2005, 11:52
Posty: 173
Lokalizacja: Pasłęk
Zgadza sie ze xs2apro wazy troszeczke, ja chodze z cewka 35 cm nie jest juz taka ciezka jak "oryginał" - nie zapominajcie o "y"! - błąd ortograficzny!!! 20, wykonanie w porownaniu do innych nawet obecnie produkowanych wykrywaczy jest super, cztery lata chodzenia i jeszcze zadnej awarii mechanicznej ani elektronicznej, w terenie sprawuje sie znakomicie.Wiem elite wyglada troszeczke ladniej, bardziej oplywowe ksztalty, jest "na pewno" pisze się oddzielnie - błąd ortograficzny!!! lzejszy. Ale ciekawi mnie co powiedza o elit uzytkownicy po kilku latach eksploatacji, wierze ci ze wszystko jest ok poniewaz minelab to dlamnie najlepsza firma bez dwoch zdan. Pozdrawiam


Góra
 Zobacz profil  
Odpowiedz z cytatem  
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 5 ] 

Strefa czasowa: UTC + 1 [ DST ]


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

Skocz do:  

Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
Przyjazne użytkownikom polskie wsparcie phpBB3 - phpBB3.PL