|
Zgadza sie ze xs2apro wazy troszeczke, ja chodze z cewka 35 cm nie jest juz taka ciezka jak "oryginał" - nie zapominajcie o "y"! - błąd ortograficzny!!! 20, wykonanie w porownaniu do innych nawet obecnie produkowanych wykrywaczy jest super, cztery lata chodzenia i jeszcze zadnej awarii mechanicznej ani elektronicznej, w terenie sprawuje sie znakomicie.Wiem elite wyglada troszeczke ladniej, bardziej oplywowe ksztalty, jest "na pewno" pisze się oddzielnie - błąd ortograficzny!!! lzejszy. Ale ciekawi mnie co powiedza o elit uzytkownicy po kilku latach eksploatacji, wierze ci ze wszystko jest ok poniewaz minelab to dlamnie najlepsza firma bez dwoch zdan. Pozdrawiam
|