Teraz jest piątek, 26 czerwca 2026, 13:41

Strefa czasowa: UTC + 1 [ DST ]




Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 9 ] 
Autor Wiadomość
 Tytuł: Wykrywacze
PostNapisane: sobota, 26 marca 2005, 23:05 
Offline
Starszy Szeregowy
Starszy Szeregowy

Dołączył(a): poniedziałek, 21 marca 2005, 16:32
Posty: 16
Lokalizacja: Olsztyn
Cześć!
Jak patrzę na Wasze wyprawy itd. To marzy mi się taka piszczałka. Jednalk nie znam się na tym ile kosztuje taki porządny lecz i niedrogi wykrywacz?


Góra
 Zobacz profil  
Odpowiedz z cytatem  
 Tytuł:
PostNapisane: sobota, 26 marca 2005, 23:34 
Offline
Generał Broni
Generał Broni

Dołączył(a): niedziela, 9 stycznia 2005, 17:27
Posty: 1721
Lokalizacja: Bikini Dolne
Witam.Ceny są zróznicowane,generalnie do 1000zł na pewno na poczatek cos kupisz.W pewnym stopniu wybór zalęzy tez od tego,czego chcesz szukać-drobnych rzeczy typu monetki,czy moze militarów,przejrzyj dokładnie forum, wiele postów było na ten temat.
pozdrawiam monty


Góra
 Zobacz profil  
Odpowiedz z cytatem  
 Tytuł:
PostNapisane: sobota, 26 marca 2005, 23:37 
Offline
Starszy Szeregowy
Starszy Szeregowy

Dołączył(a): poniedziałek, 21 marca 2005, 16:32
Posty: 16
Lokalizacja: Olsztyn
Od łusek po hełmu może karabin taki uniwersalny


Góra
 Zobacz profil  
Odpowiedz z cytatem  
 Tytuł:
PostNapisane: niedziela, 27 marca 2005, 00:08 
Offline
Podporucznik
Podporucznik

Dołączył(a): niedziela, 21 grudnia 2003, 19:05
Posty: 295
Lokalizacja: Szubin kuj-pom
Musisz miec te 400 zl. Jak bys chcial to ci cos podopowiem ale to na parv zeby nie bylo jakis reklam ... /pozdr zul^


Góra
 Zobacz profil  
Odpowiedz z cytatem  
 Tytuł:
PostNapisane: niedziela, 27 marca 2005, 10:10 
Offline
Starszy Szeregowy
Starszy Szeregowy

Dołączył(a): poniedziałek, 21 marca 2005, 16:32
Posty: 16
Lokalizacja: Olsztyn
Dzięki. Bo wiecie jest dużo tego na rynku widziałem wykrywacze od 250zł do 4tys. chyba jak nie więcej. I chciałem się dowiedzieć czy te tań są coś warte. Czy wyszukują coś więcej aniżeli kapse po piwie. ;)


Góra
 Zobacz profil  
Odpowiedz z cytatem  
 Tytuł:
PostNapisane: niedziela, 27 marca 2005, 10:53 
Offline
Generał Broni
Generał Broni

Dołączył(a): niedziela, 9 stycznia 2005, 17:27
Posty: 1721
Lokalizacja: Bikini Dolne
Są warte z cała pewnością ale po prostu przy nich więcej się nakopiesz odłamków,śmieci itp,no i zasieg na pewno troche gorszy,ale pamietaj wykrywacz to nie wszystko,według mnie dobre miejsce to wiecej niż połowa sukcesu.


Góra
 Zobacz profil  
Odpowiedz z cytatem  
 Tytuł:
PostNapisane: niedziela, 27 marca 2005, 11:01 
Offline
Starszy Szeregowy
Starszy Szeregowy

Dołączył(a): poniedziałek, 21 marca 2005, 16:32
Posty: 16
Lokalizacja: Olsztyn
Dzięki. Więc powiedz ile kosztuje taki w miarę dobry wykrywacz? Pisałeś, że 400zł.......


Góra
 Zobacz profil  
Odpowiedz z cytatem  
 Tytuł:
PostNapisane: niedziela, 27 marca 2005, 17:50 
Offline
Starszy Sierżant
Starszy Sierżant

Dołączył(a): niedziela, 26 września 2004, 19:21
Posty: 72
Lokalizacja: Lubelskie
Matihp jeżeli chcesz kopać drobnice to na początek kup prostego dynamika, zautomatyzowanego, o dobrej dysryminacji, lekkiej wadze a zasięg przyjdzie z druga wykrywką...
Chcesz kopać głęboko ? To może statyk lub jeżeli chcesz kopać WSZYSTKO to PI .... - co do pi to miałem i mieć więcej nie chce :n
Pozdrawiam.


Góra
 Zobacz profil  
Odpowiedz z cytatem  
 Tytuł:
PostNapisane: niedziela, 27 marca 2005, 19:37 
Offline
Starszy Szeregowy
Starszy Szeregowy

Dołączył(a): poniedziałek, 21 marca 2005, 16:32
Posty: 16
Lokalizacja: Olsztyn
Na sprzęcie się nie znam kompletnie. "po prostu" piszemy oddzielnie - błąd ortograficzny!!! zobaczyłem fajne wykopki i mi się to "wkręciło" i chciałem się dowiedzeć na przyszłośc ile kasy trzeba w to władować.


Góra
 Zobacz profil  
Odpowiedz z cytatem  
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 9 ] 

Strefa czasowa: UTC + 1 [ DST ]


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

Skocz do:  

Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
Przyjazne użytkownikom polskie wsparcie phpBB3 - phpBB3.PL