https://poszukiwanieskarbow.com/Forum/ |
|
| Minelab Sovereign XS2 a Pro https://poszukiwanieskarbow.com/Forum/viewtopic.php?f=10&t=11586 |
Strona 1 z 1 |
| Autor: | szaszka [ poniedziałek, 28 marca 2005, 20:08 ] |
| Tytuł: | Minelab Sovereign XS2 a Pro |
Czy ktoś uzywa Minelaba Sovereign XS2a Pro, prosze o jakis komentarz. Pozdrawiam |
|
| Autor: | Hans [ poniedziałek, 28 marca 2005, 21:43 ] |
| Tytuł: | |
Ja nie uzywam ale znak kolegę który używa. Fajny sprzęt poza tym że cięzki wiele nie różni się od Elite. Może zadasz szczegółowe pytanie??? |
|
| Autor: | szaszka [ poniedziałek, 28 marca 2005, 21:53 ] |
| Tytuł: | |
Witam. Sovereign Elite jest kontynuacja tej serii Minelaba, czym sie rózni czy tylko nazwą czy faktycznie coś w nim ulepszyli. Xs2a pro tez roznił się od normalnego sovereigna . Mój brat zamierza sobie kupić Minelaba i niewiemy jaki , mśleliśmy o Elite ale ja go przekonuje do kupienia xs2a pro ( jest do kupienia ) poniewaz znam ten sprzet i wiem co potrafi. Czym się różnią nowy od starego, jakie osiągi, z góry dziekuje za pomoc. Pozdrawiam |
|
| Autor: | Hans [ poniedziałek, 28 marca 2005, 22:02 ] |
| Tytuł: | |
Na pewno jest lżejsza cewka i masz wrażenie lepszej jakości wykonania. Sam mam elite i za żadne skarby bym nie kupił starszego modelu; moim zdaniem jest toporny. Wszystko zależy od ceny... |
|
| Autor: | szaszka [ poniedziałek, 28 marca 2005, 22:36 ] |
| Tytuł: | |
Zgadza sie ze xs2apro wazy troszeczke, ja chodze z cewka 35 cm nie jest juz taka ciezka jak "oryginał" - nie zapominajcie o "y"! - błąd ortograficzny!!! 20, wykonanie w porownaniu do innych nawet obecnie produkowanych wykrywaczy jest super, cztery lata chodzenia i jeszcze zadnej awarii mechanicznej ani elektronicznej, w terenie sprawuje sie znakomicie.Wiem elite wyglada troszeczke ladniej, bardziej oplywowe ksztalty, jest "na pewno" pisze się oddzielnie - błąd ortograficzny!!! lzejszy. Ale ciekawi mnie co powiedza o elit uzytkownicy po kilku latach eksploatacji, wierze ci ze wszystko jest ok poniewaz minelab to dlamnie najlepsza firma bez dwoch zdan. Pozdrawiam |
|
| Strona 1 z 1 | Strefa czasowa: UTC + 1 [ DST ] |
| Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group http://www.phpbb.com/ |
|