https://poszukiwanieskarbow.com/Forum/ |
|
| TM 808 czy Garrett CX plus z przystawką ?? https://poszukiwanieskarbow.com/Forum/viewtopic.php?f=10&t=11686 |
Strona 1 z 1 |
| Autor: | Hans [ czwartek, 31 marca 2005, 21:26 ] |
| Tytuł: | TM 808 czy Garrett CX plus z przystawką ?? |
Jak w temacie. Cenowo porównywalne.... Proszę o radę. |
|
| Autor: | proscan [ czwartek, 31 marca 2005, 21:33 ] |
| Tytuł: | |
Moim zdaniem jednak Tm 808. Nie wiem jak to wygląda obecnie, ale kiedyś przystawki do CX-a nie miały możliwości eliminowania wpływu gruntu, a to dosyć ważne. Zasięgowo też raczej gorzej, chociaż na tych nowych nigdy nie pracowałem. :pa proscan |
|
| Autor: | Hans [ czwartek, 31 marca 2005, 21:37 ] |
| Tytuł: | |
Dzięki proscan. Też byłem do dzisiaj pewny tego wyboru ale trafiłem na tą stronę i ... http://www.detection.com/Deep/howdeep.html powstały wątpliwości |
|
| Autor: | proscan [ czwartek, 31 marca 2005, 23:09 ] |
| Tytuł: | |
Podane testy należy traktować z dystansem zważywszy, że A&S sprzedaje garretta a nie sprzedaje whitesa. Tym bardziej śmierdzi lipą, że wychodzi na to że TF 900 ma wyraźnie wiekszy zasięg niż TM 808, podczas gdy TF 900 to odpowiednik (niemal 1:1) modelu TM 800 czyli poprzednika TM808. :pa proscan |
|
| Autor: | Hans [ czwartek, 31 marca 2005, 23:25 ] |
| Tytuł: | |
Bardzo dziękuję, wiedziałem że mogę na Pana liczyć. Jutro jeszcze sobie pooglądam oba w Vikingu i może namówię sprzedawcę by zamiast jednego wziął na testy oba. To sobie sprawdzę który mi bardziej pasuje. Apropos Garretta to kupiłem kiedyś przystawkę two box do GTI i okazało się że jest zepsuta. Podobno "te typy tak mają" Czy często cewki Whitesa TM 808 psują się od np. uderzenia o skałę, drzewo etc? |
|
| Autor: | proscan [ piątek, 1 kwietnia 2005, 00:28 ] |
| Tytuł: | |
Odezwałem się tylko dlatego, że dostałem PW. Co prawda używałem zarówno TM-a jak i Depth Multiplier do CX-a, ale zapewne inni mają więcej do powiedzenia. Co do anten, to wszystko można zepsuć. TM-a też. Ważne jednak czy da się naprawić. TM -a zawsze. Na pewno należy unikać uderzania nimi w cokolwiek. Lepiej też nie opierać ich na ziemi. To taka dobra rada. :pa proscan |
|
| Strona 1 z 1 | Strefa czasowa: UTC + 1 [ DST ] |
| Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group http://www.phpbb.com/ |
|