https://poszukiwanieskarbow.com/Forum/

TM 808 czy Garrett CX plus z przystawką ??
https://poszukiwanieskarbow.com/Forum/viewtopic.php?f=10&t=11686
Strona 1 z 1

Autor:  Hans [ czwartek, 31 marca 2005, 21:26 ]
Tytuł:  TM 808 czy Garrett CX plus z przystawką ??

Jak w temacie.
Cenowo porównywalne....
Proszę o radę.

Autor:  proscan [ czwartek, 31 marca 2005, 21:33 ]
Tytuł: 

Moim zdaniem jednak Tm 808.

Nie wiem jak to wygląda obecnie, ale kiedyś przystawki do CX-a nie miały możliwości eliminowania wpływu gruntu, a to dosyć ważne.

Zasięgowo też raczej gorzej, chociaż na tych nowych nigdy nie pracowałem.

:pa

proscan

Autor:  Hans [ czwartek, 31 marca 2005, 21:37 ]
Tytuł: 

Dzięki proscan.
Też byłem do dzisiaj pewny tego wyboru ale trafiłem na tą stronę i ...
http://www.detection.com/Deep/howdeep.html
powstały wątpliwości

Autor:  proscan [ czwartek, 31 marca 2005, 23:09 ]
Tytuł: 

Podane testy należy traktować z dystansem zważywszy, że A&S sprzedaje garretta a nie sprzedaje whitesa.

Tym bardziej śmierdzi lipą, że wychodzi na to że TF 900 ma wyraźnie wiekszy zasięg niż TM 808, podczas gdy TF 900 to odpowiednik (niemal 1:1) modelu TM 800 czyli poprzednika TM808.

:pa

proscan

Autor:  Hans [ czwartek, 31 marca 2005, 23:25 ]
Tytuł: 

Bardzo dziękuję, wiedziałem że mogę na Pana liczyć.
Jutro jeszcze sobie pooglądam oba w Vikingu i może namówię sprzedawcę by zamiast jednego wziął na testy oba. To sobie sprawdzę który mi bardziej pasuje.
Apropos Garretta to kupiłem kiedyś przystawkę two box do GTI i okazało się że jest zepsuta. Podobno "te typy tak mają"
Czy często cewki Whitesa TM 808 psują się od np. uderzenia o skałę, drzewo etc?

Autor:  proscan [ piątek, 1 kwietnia 2005, 00:28 ]
Tytuł: 

Odezwałem się tylko dlatego, że dostałem PW. Co prawda używałem zarówno TM-a jak i Depth Multiplier do CX-a, ale zapewne inni mają więcej do powiedzenia.

Co do anten, to wszystko można zepsuć. TM-a też. Ważne jednak czy da się naprawić. TM -a zawsze.

Na pewno należy unikać uderzania nimi w cokolwiek. Lepiej też nie opierać ich na ziemi. To taka dobra rada.

:pa

proscan

Strona 1 z 1 Strefa czasowa: UTC + 1 [ DST ]
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
http://www.phpbb.com/