https://poszukiwanieskarbow.com/Forum/

Wykrywacz na militaria
https://poszukiwanieskarbow.com/Forum/viewtopic.php?f=10&t=11843
Strona 1 z 1

Autor:  Partyzant [ wtorek, 5 kwietnia 2005, 16:10 ]
Tytuł:  Wykrywacz na militaria

Witam
Proszę o pomoc w wyborze wykrywacza na militaria ale również żeby sobie radził z monetkami :) ale z przewagą na militaria !
Do wyboru mam:
FISHER 1270-X

WHITE'S 6000 PRO XL

WHITE'S MXT TRACKER

MINELAB QUATTRO MP

WHITE'S SPECTRUM XLT

FISHER CZ 3D

FISHER CZ 70 PRO

MINELAB EXPLORER II

GTI 2500

GARRETT GTP 1350

Proszę o napisanie dlaczego akurat ten wykrywacz :) Sprawa jest PILNA

Autor:  twrozyna [ środa, 6 kwietnia 2005, 17:26 ]
Tytuł: 

z Garrettow Master Hunter CX + lub poprzedni model GMHCX III (jesli wybor dotycznyc ma rowniez wykrywaczy uzywanych), o GTI2500 juz bylo i jesli isc tropem PI, a budzet jest odpowiedni to Infinium LS

Autor:  proscan [ środa, 6 kwietnia 2005, 19:40 ]
Tytuł: 

Moim zdaniem z Twojej listy (i nie tylko) to najwłaściwszy dla Twoich potrzeb jest Pro XL.

Ma tryb statyczny na militarkę i dynamiczny na monety. W miarę prosty w obsłudze.

:pa

proscan

Autor:  Partyzant [ czwartek, 7 kwietnia 2005, 15:32 ]
Tytuł: 

dobra a z tych co napisałem poniżej ??
Fisher CZ-70 Pro
Garrett GTI 2500
Spectrum DFX
Explorer II PRO
:jump

Autor:  proscan [ czwartek, 7 kwietnia 2005, 22:42 ]
Tytuł: 

Gdybym miał takie potrzeby jak Ty to bym wział DFX-a, ale Tobie bym polecił CZ-ta.

:pa

proscan

Autor:  Partyzant [ piątek, 8 kwietnia 2005, 07:12 ]
Tytuł: 

dzięki proscan, wybór padł na Fisher CZ-70 Pro
:jump

Strona 1 z 1 Strefa czasowa: UTC + 1 [ DST ]
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
http://www.phpbb.com/