https://poszukiwanieskarbow.com/Forum/ |
|
| Wykrywacz na militaria https://poszukiwanieskarbow.com/Forum/viewtopic.php?f=10&t=11843 |
Strona 1 z 1 |
| Autor: | Partyzant [ wtorek, 5 kwietnia 2005, 16:10 ] |
| Tytuł: | Wykrywacz na militaria |
Witam Proszę o pomoc w wyborze wykrywacza na militaria ale również żeby sobie radził z monetkami :) ale z przewagą na militaria ! Do wyboru mam: FISHER 1270-X WHITE'S 6000 PRO XL WHITE'S MXT TRACKER MINELAB QUATTRO MP WHITE'S SPECTRUM XLT FISHER CZ 3D FISHER CZ 70 PRO MINELAB EXPLORER II GTI 2500 GARRETT GTP 1350 Proszę o napisanie dlaczego akurat ten wykrywacz :) Sprawa jest PILNA |
|
| Autor: | twrozyna [ środa, 6 kwietnia 2005, 17:26 ] |
| Tytuł: | |
z Garrettow Master Hunter CX + lub poprzedni model GMHCX III (jesli wybor dotycznyc ma rowniez wykrywaczy uzywanych), o GTI2500 juz bylo i jesli isc tropem PI, a budzet jest odpowiedni to Infinium LS |
|
| Autor: | proscan [ środa, 6 kwietnia 2005, 19:40 ] |
| Tytuł: | |
Moim zdaniem z Twojej listy (i nie tylko) to najwłaściwszy dla Twoich potrzeb jest Pro XL. Ma tryb statyczny na militarkę i dynamiczny na monety. W miarę prosty w obsłudze. :pa proscan |
|
| Autor: | Partyzant [ czwartek, 7 kwietnia 2005, 15:32 ] |
| Tytuł: | |
dobra a z tych co napisałem poniżej ?? Fisher CZ-70 Pro Garrett GTI 2500 Spectrum DFX Explorer II PRO :jump |
|
| Autor: | proscan [ czwartek, 7 kwietnia 2005, 22:42 ] |
| Tytuł: | |
Gdybym miał takie potrzeby jak Ty to bym wział DFX-a, ale Tobie bym polecił CZ-ta. :pa proscan |
|
| Autor: | Partyzant [ piątek, 8 kwietnia 2005, 07:12 ] |
| Tytuł: | |
dzięki proscan, wybór padł na Fisher CZ-70 Pro :jump |
|
| Strona 1 z 1 | Strefa czasowa: UTC + 1 [ DST ] |
| Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group http://www.phpbb.com/ |
|