Teraz jest sobota, 27 czerwca 2026, 06:38

Strefa czasowa: UTC + 1 [ DST ]




Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 5 ] 
Autor Wiadomość
 Tytuł: A gdybyście mieli 3500 zł ??
PostNapisane: środa, 6 kwietnia 2005, 12:42 
Offline
Sierżant Sztabowy
Sierżant Sztabowy

Dołączył(a): środa, 21 maja 2003, 00:00
Posty: 81
Lokalizacja: Pszczyna
Witam
Jak w temacie - jaki sprzet redzilibyście kupić w tej cenie ?? Mam kolege który może tyle przeznaczyć i chciałby coś na topie. Z góry dziękuję za pomoc. Oczywiście chodzi mi o coś w miarę uniwersalnego.

Aren


Góra
 Zobacz profil  
Odpowiedz z cytatem  
 Tytuł:
PostNapisane: środa, 6 kwietnia 2005, 16:12 
Offline
Generał Brygady
Generał Brygady

Dołączył(a): piątek, 17 września 2004, 06:52
Posty: 762
Witam
Za 3500 zł możesz kupić prawie wszystko. Ja bym radził Minelab Explorer II. Najlepiej dołożyć i kupić nowy na jakiegoś geodetę fakturkę wziąć a potem odebrać ze skarbówki vat.
pozdrawiam


Góra
 Zobacz profil  
Odpowiedz z cytatem  
 Tytuł:
PostNapisane: środa, 6 kwietnia 2005, 18:11 
Offline
Starszy Chorąży Sztabowy
Starszy Chorąży Sztabowy

Dołączył(a): wtorek, 11 czerwca 2002, 00:00
Posty: 230
Lokalizacja: Nowy Sącz
Optymalnie byłoby żeby Twój kolega zanim dokona zakupu wybranego wykrywacza mógł się z nim przejść w terenie, albo przynajmniej wziaść do ręki, zobaczyć "jak leży" (lub nie leży). :drap
Mniemam że nie jest zdecydowany na nic konkretnego (lub nie bardzo się zna), więc nieźle byłoby żeby przymierzył kilka wykrywaczy z górnych półek różnych firm. :hmmm
W końcu to nie mało pieniążków, a czasem można się zawieść nawet na najlepszym wykrywaczu bo "coś" nie spasuje. :ojoj
Sugerowałbym wycieczkę do którejś z firm sprzedających sprzęt różnych firm aby poogladać sobie, porównać na żywo. :ups:


Góra
 Zobacz profil  
Odpowiedz z cytatem  
 Tytuł:
PostNapisane: środa, 6 kwietnia 2005, 20:05 
Offline
Kwatermistrz
Kwatermistrz

Dołączył(a): wtorek, 9 lipca 2002, 00:00
Posty: 655
Lokalizacja: Gliwice
Na "topie" jak piszesz, jest teraz Quattro MP. Jest uniwersalny (MP -znaczy Muliti Purpose) i raczej nikt sie na nim nie zawiedzie. Zwłaszcza ktoś kto dopiero zaczyna.

Andra ma jednak rację - za kolegę nie da się nic wybrać. On musi sam błąd ortograficzny!!! wykrywacz do ręki i zobaczyć czy mu leży.

:pa

proscan


Góra
 Zobacz profil  
Odpowiedz z cytatem  
 Tytuł:
PostNapisane: środa, 6 kwietnia 2005, 21:03 
Offline
Sierżant Sztabowy
Sierżant Sztabowy

Dołączył(a): środa, 21 maja 2003, 00:00
Posty: 81
Lokalizacja: Pszczyna
Dzięki
Przekaże Wasze sugestie


Góra
 Zobacz profil  
Odpowiedz z cytatem  
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 5 ] 

Strefa czasowa: UTC + 1 [ DST ]


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 3 gości


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

Skocz do:  

Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
Przyjazne użytkownikom polskie wsparcie phpBB3 - phpBB3.PL