https://poszukiwanieskarbow.com/Forum/ |
|
| A gdybyście mieli 3500 zł ?? https://poszukiwanieskarbow.com/Forum/viewtopic.php?f=10&t=11871 |
Strona 1 z 1 |
| Autor: | aren [ środa, 6 kwietnia 2005, 12:42 ] |
| Tytuł: | A gdybyście mieli 3500 zł ?? |
Witam Jak w temacie - jaki sprzet redzilibyście kupić w tej cenie ?? Mam kolege który może tyle przeznaczyć i chciałby coś na topie. Z góry dziękuję za pomoc. Oczywiście chodzi mi o coś w miarę uniwersalnego. Aren |
|
| Autor: | plomber [ środa, 6 kwietnia 2005, 16:12 ] |
| Tytuł: | |
Witam Za 3500 zł możesz kupić prawie wszystko. Ja bym radził Minelab Explorer II. Najlepiej dołożyć i kupić nowy na jakiegoś geodetę fakturkę wziąć a potem odebrać ze skarbówki vat. pozdrawiam |
|
| Autor: | andr_a [ środa, 6 kwietnia 2005, 18:11 ] |
| Tytuł: | |
Optymalnie byłoby żeby Twój kolega zanim dokona zakupu wybranego wykrywacza mógł się z nim przejść w terenie, albo przynajmniej wziaść do ręki, zobaczyć "jak leży" (lub nie leży). :drap Mniemam że nie jest zdecydowany na nic konkretnego (lub nie bardzo się zna), więc nieźle byłoby żeby przymierzył kilka wykrywaczy z górnych półek różnych firm. :hmmm W końcu to nie mało pieniążków, a czasem można się zawieść nawet na najlepszym wykrywaczu bo "coś" nie spasuje. :ojoj Sugerowałbym wycieczkę do którejś z firm sprzedających sprzęt różnych firm aby poogladać sobie, porównać na żywo. :ups: |
|
| Autor: | proscan [ środa, 6 kwietnia 2005, 20:05 ] |
| Tytuł: | |
Na "topie" jak piszesz, jest teraz Quattro MP. Jest uniwersalny (MP -znaczy Muliti Purpose) i raczej nikt sie na nim nie zawiedzie. Zwłaszcza ktoś kto dopiero zaczyna. Andra ma jednak rację - za kolegę nie da się nic wybrać. On musi sam błąd ortograficzny!!! wykrywacz do ręki i zobaczyć czy mu leży. :pa proscan |
|
| Autor: | aren [ środa, 6 kwietnia 2005, 21:03 ] |
| Tytuł: | |
Dzięki Przekaże Wasze sugestie |
|
| Strona 1 z 1 | Strefa czasowa: UTC + 1 [ DST ] |
| Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group http://www.phpbb.com/ |
|