https://poszukiwanieskarbow.com/Forum/

A gdybyście mieli 3500 zł ??
https://poszukiwanieskarbow.com/Forum/viewtopic.php?f=10&t=11871
Strona 1 z 1

Autor:  aren [ środa, 6 kwietnia 2005, 12:42 ]
Tytuł:  A gdybyście mieli 3500 zł ??

Witam
Jak w temacie - jaki sprzet redzilibyście kupić w tej cenie ?? Mam kolege który może tyle przeznaczyć i chciałby coś na topie. Z góry dziękuję za pomoc. Oczywiście chodzi mi o coś w miarę uniwersalnego.

Aren

Autor:  plomber [ środa, 6 kwietnia 2005, 16:12 ]
Tytuł: 

Witam
Za 3500 zł możesz kupić prawie wszystko. Ja bym radził Minelab Explorer II. Najlepiej dołożyć i kupić nowy na jakiegoś geodetę fakturkę wziąć a potem odebrać ze skarbówki vat.
pozdrawiam

Autor:  andr_a [ środa, 6 kwietnia 2005, 18:11 ]
Tytuł: 

Optymalnie byłoby żeby Twój kolega zanim dokona zakupu wybranego wykrywacza mógł się z nim przejść w terenie, albo przynajmniej wziaść do ręki, zobaczyć "jak leży" (lub nie leży). :drap
Mniemam że nie jest zdecydowany na nic konkretnego (lub nie bardzo się zna), więc nieźle byłoby żeby przymierzył kilka wykrywaczy z górnych półek różnych firm. :hmmm
W końcu to nie mało pieniążków, a czasem można się zawieść nawet na najlepszym wykrywaczu bo "coś" nie spasuje. :ojoj
Sugerowałbym wycieczkę do którejś z firm sprzedających sprzęt różnych firm aby poogladać sobie, porównać na żywo. :ups:

Autor:  proscan [ środa, 6 kwietnia 2005, 20:05 ]
Tytuł: 

Na "topie" jak piszesz, jest teraz Quattro MP. Jest uniwersalny (MP -znaczy Muliti Purpose) i raczej nikt sie na nim nie zawiedzie. Zwłaszcza ktoś kto dopiero zaczyna.

Andra ma jednak rację - za kolegę nie da się nic wybrać. On musi sam błąd ortograficzny!!! wykrywacz do ręki i zobaczyć czy mu leży.

:pa

proscan

Autor:  aren [ środa, 6 kwietnia 2005, 21:03 ]
Tytuł: 

Dzięki
Przekaże Wasze sugestie

Strona 1 z 1 Strefa czasowa: UTC + 1 [ DST ]
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
http://www.phpbb.com/