https://poszukiwanieskarbow.com/Forum/ |
|
| DETEKTOR FISHER CZ-7 i FISHER 1236-X2.....POMOCY!!! https://poszukiwanieskarbow.com/Forum/viewtopic.php?f=10&t=11939 |
Strona 1 z 1 |
| Autor: | SkinS [ sobota, 9 kwietnia 2005, 14:52 ] |
| Tytuł: | DETEKTOR FISHER CZ-7 i FISHER 1236-X2.....POMOCY!!! |
Witam Serdecznie!!!Zgłaszam się o pomoc i proszę szanownych kolegów o wiadomości w jaki sposób ustawia się dane detektory.Jeżeli jest możliwość to chciałbym kupić instrukcję obsługi do w/w sprzętu!!!! Z góry dziękuję za wszelką pomoc!!! POZDRAWIAM SkinS!!! |
|
| Autor: | Jacek [ sobota, 9 kwietnia 2005, 15:44 ] |
| Tytuł: | |
mam cz 7 i mogę powiedzieć, że jest w miarę prosty w obsłudze. jeżeli masz jakieś konkretne pytania to daj znać. Instrukcje obsługi do tych wykrywaczy możesz nabyć u Proscana. pozdrawiam FDJ |
|
| Autor: | proscan [ sobota, 9 kwietnia 2005, 20:27 ] |
| Tytuł: | |
Witam, Oczywiście na tak zadane pytanie co do obsługi nie sposób odpisać. Chętnie odpowiem na pytania szczegółowe. FDJ na pewno też, jako użytkownik CZ-7. Innym wytrawnym posiadaczem jest Artur (Saper). Jego też można pomęczyć. Jego ulubione pokrętło to Ground Balance (jedyne w tym wykrywaczu, zresztą). Instrukcje oryginalne można znaleźć tutaj: http://www.fisherlab.com/hobby/documents/cz-7apro.pdf http://www.fisherlab.com/hobby/document ... al_002.pdf :pa proscan |
|
| Strona 1 z 1 | Strefa czasowa: UTC + 1 [ DST ] |
| Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group http://www.phpbb.com/ |
|