https://poszukiwanieskarbow.com/Forum/ |
|
| White's XLT mam pytanie!! https://poszukiwanieskarbow.com/Forum/viewtopic.php?f=10&t=12004 |
Strona 1 z 1 |
| Autor: | Born Again [ niedziela, 10 kwietnia 2005, 23:14 ] |
| Tytuł: | White's XLT mam pytanie!! |
Witam! Widziałem sporo modeli tego wykrywacza niektóre maja na boku obudowy i cewce napis Whites XLT (Biały na czarnym tle) a inne jakąś taka tęczę tak samo na cewce Co to oznacza nowy stary model czy po prostu kiedys takie byly rysunki a teraz czy tam od jakiegos czasu te nowsze Prosze o pouczajaca odpowiedz Pozdrawiam! |
|
| Autor: | andr_a [ niedziela, 10 kwietnia 2005, 23:32 ] |
| Tytuł: | |
Ten z tęczą to poprzedni model - White's Spectrum XLT. Ten z napisem białym "XLT" na czarnym tle to ostatnia wersja - White's XLT E-series. Obydwa ciut się różnią, miedzy innymi - jak podpowiedział kiedyś Proscan - XLT E-series ma szybciej działający wyświetlacz, co ewentualnie innego to nie wiem. Były jeszcze chyba ze dwa modele starsze ale jeden ma zupełnie inny wyświetlacz - pionowy, a drugi chyba większą obudowę elektroniki i inaczej mocowaną rękojeść. Pozdrawiam |
|
| Strona 1 z 1 | Strefa czasowa: UTC + 1 [ DST ] |
| Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group http://www.phpbb.com/ |
|