https://poszukiwanieskarbow.com/Forum/

pytanie
https://poszukiwanieskarbow.com/Forum/viewtopic.php?f=10&t=12067
Strona 1 z 1

Autor:  Snake15 [ środa, 13 kwietnia 2005, 09:28 ]
Tytuł:  pytanie

witam
chodzi mi o rutusa pękło mi mocowanie do cewki te od rurki (wysięgnik)
zrobiłem nowe mocowanie na końcu tej plastikowej rurki i wykrywacz pracuje normalnie
czy ta o 2 cm bliższa odległość aluminiowej rurki od cewki będzie po jakimś czasie zakłucać prace wykrywacza
podkreślam; na razie wszystko ok
z namierzaniem też
osobiście nie polecam takich napraw na własną ręke od tego jest serwis
ale ja nie mogłem się powstrzymać dodam że odkryłem uszkodzenie zaraz
po dojechaniu na miejsce poszukiwań i nie mogłem sobie darować 17 km rowerem w jedną strone na domiar tego miejscówka była tak ciekawa że nie mogłem jej sobie tym razem odpuścić :cry:

pozdrawiam.i przepraszam pana Rutusa za taką profanacje, to się więcej nie powtórzy. :(

Autor:  sylur [ środa, 13 kwietnia 2005, 20:44 ]
Tytuł:  Re: pytanie

Cytuj:
czy ta o 2 cm bliższa odległość aluminiowej rurki od cewki będzie po jakimś czasie zakłucać prace wykrywacza
podkreślam; na razie wszystko ok
z namierzaniem też


Nic z czasem się nie zmieni - jeżeli nie zauważasz różnicy to tak zostanie.

Strona 1 z 1 Strefa czasowa: UTC + 1 [ DST ]
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
http://www.phpbb.com/