https://poszukiwanieskarbow.com/Forum/ |
|
| pytanie https://poszukiwanieskarbow.com/Forum/viewtopic.php?f=10&t=12067 |
Strona 1 z 1 |
| Autor: | Snake15 [ środa, 13 kwietnia 2005, 09:28 ] |
| Tytuł: | pytanie |
witam chodzi mi o rutusa pękło mi mocowanie do cewki te od rurki (wysięgnik) zrobiłem nowe mocowanie na końcu tej plastikowej rurki i wykrywacz pracuje normalnie czy ta o 2 cm bliższa odległość aluminiowej rurki od cewki będzie po jakimś czasie zakłucać prace wykrywacza podkreślam; na razie wszystko ok z namierzaniem też osobiście nie polecam takich napraw na własną ręke od tego jest serwis ale ja nie mogłem się powstrzymać dodam że odkryłem uszkodzenie zaraz po dojechaniu na miejsce poszukiwań i nie mogłem sobie darować 17 km rowerem w jedną strone na domiar tego miejscówka była tak ciekawa że nie mogłem jej sobie tym razem odpuścić :cry: pozdrawiam.i przepraszam pana Rutusa za taką profanacje, to się więcej nie powtórzy. :( |
|
| Autor: | sylur [ środa, 13 kwietnia 2005, 20:44 ] |
| Tytuł: | Re: pytanie |
Cytuj: czy ta o 2 cm bliższa odległość aluminiowej rurki od cewki będzie po jakimś czasie zakłucać prace wykrywacza
podkreślam; na razie wszystko ok z namierzaniem też Nic z czasem się nie zmieni - jeżeli nie zauważasz różnicy to tak zostanie. |
|
| Strona 1 z 1 | Strefa czasowa: UTC + 1 [ DST ] |
| Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group http://www.phpbb.com/ |
|