Teraz jest sobota, 27 czerwca 2026, 16:37

Strefa czasowa: UTC + 1 [ DST ]




Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 7 ] 
Autor Wiadomość
 Tytuł: Prośba o pomoc w sprawie wykrywki
PostNapisane: środa, 13 kwietnia 2005, 22:04 
Offline
Starszy Chorąży Sztabowy
Starszy Chorąży Sztabowy

Dołączył(a): środa, 23 lutego 2005, 22:46
Posty: 229
Lokalizacja: Ruda Śląska
Prosze o rade co zrobić gdy moja wykrywka GARRET ACE 250 daje mi sygnał przy uderzeniu o każdą gałązke(czyli fałszywy sygnał).Wiem że tego sie calkowicie błąd ortograficzny!!! uniknąć ale jak to idzie przynajmniej zminimalizować??Z góry dzięki za pomoc


Góra
 Zobacz profil  
Odpowiedz z cytatem  
 Tytuł:
PostNapisane: środa, 13 kwietnia 2005, 22:12 
Offline
"Spammerus maximus"

Dołączył(a): piątek, 11 lipca 2003, 00:00
Posty: 1152
Lokalizacja: Wawa
ALbo za wysoka czułość lub (nie daj boze) walnięta cewka bo wtedy to tylko naprawa.


Góra
 Zobacz profil  
Odpowiedz z cytatem  
 Tytuł:
PostNapisane: środa, 13 kwietnia 2005, 22:18 
Offline
Główny Moderator
Główny Moderator

Dołączył(a): sobota, 7 sierpnia 2004, 17:30
Posty: 3836
Lokalizacja: Warszawa, Sochaczew, Lodz, Rogacze, Przystan-Stawki , Sukowate
a jak prowadzisz kabel cewka - wykrywacz ???
jezeli on "lata" to zawsze bedziesz maial sygnaly przy waleniu w galezie
możesz obwiazac go dokladniej na wysiegniku
sprawdz polaczenie kabel-wykrywka , moze nalecialo ziemi do wtyczki ???
ja bym radzil zapytac tego co sprzedawal wykrywacz on bedzie wiedzial co z tym zrobic
pozdrawiam


Góra
 Zobacz profil  
Odpowiedz z cytatem  
 Tytuł:
PostNapisane: środa, 13 kwietnia 2005, 22:18 
Offline
Główny Moderator
Główny Moderator

Dołączył(a): sobota, 7 sierpnia 2004, 17:30
Posty: 3836
Lokalizacja: Warszawa, Sochaczew, Lodz, Rogacze, Przystan-Stawki , Sukowate
a jak prowadzisz kabel cewka - wykrywacz ???
jezeli on "lata" to zawsze bedziesz maial sygnaly przy waleniu w galezie
możesz obwiazac go dokladniej na wysiegniku
sprawdz polaczenie kabel-wykrywka , moze nalecialo ziemi do wtyczki ???
ja bym radzil zapytac tego co sprzedawal wykrywacz on bedzie wiedzial co z tym zrobic
pozdrawiam


Góra
 Zobacz profil  
Odpowiedz z cytatem  
 Tytuł:
PostNapisane: środa, 13 kwietnia 2005, 23:27 
Offline
Sierżant
Sierżant

Dołączył(a): poniedziałek, 10 stycznia 2005, 09:28
Posty: 64
Lokalizacja: Podkarpacie
Też mam Ace 250. Superstefan ma racje, musisz dokładniej obwiązać kabel i dobrze dokrecić wtyczkę. To zdecydowanie powinno zmniejszyć to nadmierne wzbudzanie się wykrywacza (też się z tym borykałem). Ja tak zrobiłem i teraz pracuje dobrze i daje sygnał tylko przy bardzo mocnym uderzeniu w coś twardego.

Pozdr,


Góra
 Zobacz profil  
Odpowiedz z cytatem  
 Tytuł:
PostNapisane: czwartek, 14 kwietnia 2005, 22:07 
Offline
Starszy Chorąży Sztabowy
Starszy Chorąży Sztabowy

Dołączył(a): środa, 23 lutego 2005, 22:46
Posty: 229
Lokalizacja: Ruda Śląska
Panowie Naprawde wielkie dzięki mam nadzieje że to faktycznie pomoże.Niech Wam Panowie Bozia w dzieciach wynagrodzi jeszcze raz dzieki :1


Góra
 Zobacz profil  
Odpowiedz z cytatem  
 Tytuł:
PostNapisane: piątek, 15 kwietnia 2005, 09:17 
Offline
Plutonowy
Plutonowy

Dołączył(a): sobota, 18 września 2004, 10:19
Posty: 48
Lokalizacja: G.Slask
...i nie przesadzaj z czuloscia bo tez swiruje
Ja ustawiam 4-5 max i jest spokojnie. Przy scislym owijaniu przewodu
nie zapomnij zostawic luzu przy cewce -bo zerwiesz przy ustawianiu cewy
Pozdro


Góra
 Zobacz profil  
Odpowiedz z cytatem  
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 7 ] 

Strefa czasowa: UTC + 1 [ DST ]


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 3 gości


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

Skocz do:  

Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
Przyjazne użytkownikom polskie wsparcie phpBB3 - phpBB3.PL