https://poszukiwanieskarbow.com/Forum/

Prośba o pomoc w sprawie wykrywki
https://poszukiwanieskarbow.com/Forum/viewtopic.php?f=10&t=12092
Strona 1 z 1

Autor:  Stefanwojok [ środa, 13 kwietnia 2005, 22:04 ]
Tytuł:  Prośba o pomoc w sprawie wykrywki

Prosze o rade co zrobić gdy moja wykrywka GARRET ACE 250 daje mi sygnał przy uderzeniu o każdą gałązke(czyli fałszywy sygnał).Wiem że tego sie calkowicie błąd ortograficzny!!! uniknąć ale jak to idzie przynajmniej zminimalizować??Z góry dzięki za pomoc

Autor:  Hans [ środa, 13 kwietnia 2005, 22:12 ]
Tytuł: 

ALbo za wysoka czułość lub (nie daj boze) walnięta cewka bo wtedy to tylko naprawa.

Autor:  Filip [ środa, 13 kwietnia 2005, 22:18 ]
Tytuł: 

a jak prowadzisz kabel cewka - wykrywacz ???
jezeli on "lata" to zawsze bedziesz maial sygnaly przy waleniu w galezie
możesz obwiazac go dokladniej na wysiegniku
sprawdz polaczenie kabel-wykrywka , moze nalecialo ziemi do wtyczki ???
ja bym radzil zapytac tego co sprzedawal wykrywacz on bedzie wiedzial co z tym zrobic
pozdrawiam

Autor:  Filip [ środa, 13 kwietnia 2005, 22:18 ]
Tytuł: 

a jak prowadzisz kabel cewka - wykrywacz ???
jezeli on "lata" to zawsze bedziesz maial sygnaly przy waleniu w galezie
możesz obwiazac go dokladniej na wysiegniku
sprawdz polaczenie kabel-wykrywka , moze nalecialo ziemi do wtyczki ???
ja bym radzil zapytac tego co sprzedawal wykrywacz on bedzie wiedzial co z tym zrobic
pozdrawiam

Autor:  jano [ środa, 13 kwietnia 2005, 23:27 ]
Tytuł: 

Też mam Ace 250. Superstefan ma racje, musisz dokładniej obwiązać kabel i dobrze dokrecić wtyczkę. To zdecydowanie powinno zmniejszyć to nadmierne wzbudzanie się wykrywacza (też się z tym borykałem). Ja tak zrobiłem i teraz pracuje dobrze i daje sygnał tylko przy bardzo mocnym uderzeniu w coś twardego.

Pozdr,

Autor:  Stefanwojok [ czwartek, 14 kwietnia 2005, 22:07 ]
Tytuł: 

Panowie Naprawde wielkie dzięki mam nadzieje że to faktycznie pomoże.Niech Wam Panowie Bozia w dzieciach wynagrodzi jeszcze raz dzieki :1

Autor:  *Dundee* [ piątek, 15 kwietnia 2005, 09:17 ]
Tytuł: 

...i nie przesadzaj z czuloscia bo tez swiruje
Ja ustawiam 4-5 max i jest spokojnie. Przy scislym owijaniu przewodu
nie zapomnij zostawic luzu przy cewce -bo zerwiesz przy ustawianiu cewy
Pozdro

Strona 1 z 1 Strefa czasowa: UTC + 1 [ DST ]
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
http://www.phpbb.com/