https://poszukiwanieskarbow.com/Forum/ |
|
| Prośba o pomoc w sprawie wykrywki https://poszukiwanieskarbow.com/Forum/viewtopic.php?f=10&t=12092 |
Strona 1 z 1 |
| Autor: | Stefanwojok [ środa, 13 kwietnia 2005, 22:04 ] |
| Tytuł: | Prośba o pomoc w sprawie wykrywki |
Prosze o rade co zrobić gdy moja wykrywka GARRET ACE 250 daje mi sygnał przy uderzeniu o każdą gałązke(czyli fałszywy sygnał).Wiem że tego sie calkowicie błąd ortograficzny!!! uniknąć ale jak to idzie przynajmniej zminimalizować??Z góry dzięki za pomoc |
|
| Autor: | Hans [ środa, 13 kwietnia 2005, 22:12 ] |
| Tytuł: | |
ALbo za wysoka czułość lub (nie daj boze) walnięta cewka bo wtedy to tylko naprawa. |
|
| Autor: | Filip [ środa, 13 kwietnia 2005, 22:18 ] |
| Tytuł: | |
a jak prowadzisz kabel cewka - wykrywacz ??? jezeli on "lata" to zawsze bedziesz maial sygnaly przy waleniu w galezie możesz obwiazac go dokladniej na wysiegniku sprawdz polaczenie kabel-wykrywka , moze nalecialo ziemi do wtyczki ??? ja bym radzil zapytac tego co sprzedawal wykrywacz on bedzie wiedzial co z tym zrobic pozdrawiam |
|
| Autor: | Filip [ środa, 13 kwietnia 2005, 22:18 ] |
| Tytuł: | |
a jak prowadzisz kabel cewka - wykrywacz ??? jezeli on "lata" to zawsze bedziesz maial sygnaly przy waleniu w galezie możesz obwiazac go dokladniej na wysiegniku sprawdz polaczenie kabel-wykrywka , moze nalecialo ziemi do wtyczki ??? ja bym radzil zapytac tego co sprzedawal wykrywacz on bedzie wiedzial co z tym zrobic pozdrawiam |
|
| Autor: | jano [ środa, 13 kwietnia 2005, 23:27 ] |
| Tytuł: | |
Też mam Ace 250. Superstefan ma racje, musisz dokładniej obwiązać kabel i dobrze dokrecić wtyczkę. To zdecydowanie powinno zmniejszyć to nadmierne wzbudzanie się wykrywacza (też się z tym borykałem). Ja tak zrobiłem i teraz pracuje dobrze i daje sygnał tylko przy bardzo mocnym uderzeniu w coś twardego. Pozdr, |
|
| Autor: | Stefanwojok [ czwartek, 14 kwietnia 2005, 22:07 ] |
| Tytuł: | |
Panowie Naprawde wielkie dzięki mam nadzieje że to faktycznie pomoże.Niech Wam Panowie Bozia w dzieciach wynagrodzi jeszcze raz dzieki :1 |
|
| Autor: | *Dundee* [ piątek, 15 kwietnia 2005, 09:17 ] |
| Tytuł: | |
...i nie przesadzaj z czuloscia bo tez swiruje Ja ustawiam 4-5 max i jest spokojnie. Przy scislym owijaniu przewodu nie zapomnij zostawic luzu przy cewce -bo zerwiesz przy ustawianiu cewy Pozdro |
|
| Strona 1 z 1 | Strefa czasowa: UTC + 1 [ DST ] |
| Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group http://www.phpbb.com/ |
|