https://poszukiwanieskarbow.com/Forum/

Whites TM 808- prośba o rady dla początkującego.
https://poszukiwanieskarbow.com/Forum/viewtopic.php?f=10&t=12096
Strona 1 z 1

Autor:  Hans [ środa, 13 kwietnia 2005, 22:27 ]
Tytuł:  Whites TM 808- prośba o rady dla początkującego.

Witam. Od dzisiaj jestem posiadaczem tego ciekawego sprzętu ale nigdy wcześniej nie chodziłem ze statykiem.
Może możecie mi dać jakieś rady na poczatek bym nie powtarzał błędów które zrobili wcześniej inni?

Autor:  Toper [ czwartek, 14 kwietnia 2005, 02:13 ]
Tytuł:  Re: Whites TM 808- prośba o rady dla początkującego.

Hans napisał(a):
Witam. Od dzisiaj jestem posiadaczem tego ciekawego sprzętu ale nigdy wcześniej nie chodziłem ze statykiem.


Nie machaj nim :lol:
Przepraszam, nie mogłem sie powstrzymać

Miej kogos ze zwyklym wykrywaczem obok.
Przydałby sie tez ktoś do kopania :)

Autor:  Hans [ czwartek, 14 kwietnia 2005, 02:26 ]
Tytuł: 

Do kopania mam kolegę, a przynajmniej do noszenia łopaty bo słyszałem że fiscars odpada przy TM 808.
Dzisiaj był test, z braku czasu w domu. Piszczy buczy, świetnie wykrył zbrojenia w podłodze:). Dwa razy przeczytałem instrukcję. Jestem nadal tak samo "głupi" jak wcześniej i z niecierpliwością czekam kopania.
Na pierwszy strzał idą kule armatnie z bitwy w wojnie śląskiej. Może się cuś trafi...

Autor:  Hans [ wtorek, 19 kwietnia 2005, 09:34 ]
Tytuł: 

No dobra, pokopałem.
Proszę o podpowiedź co robię nie tak. Mam delikatny sygnał, lekko wychyla się wskazówka. Kopię na głębokość około 1m, sygnał jest dalej. Kolega wkłada do wykopu cewkę Souvereigna ustawionego na all metal i okazuje się że nie ma żadnego sygnału. Może to byc kwesti zmineralizowanego gruntu?
Inna sprawa. Mam problem z lokalizacja przedmioty w sykopie. Jak sobie poradzić?
Pozdrawiam i z góry dziękuję za odpowiedź.
Hans
PS. Poza tym kopnałem pierwszą kulę armatnią.

Strona 1 z 1 Strefa czasowa: UTC + 1 [ DST ]
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
http://www.phpbb.com/