https://poszukiwanieskarbow.com/Forum/ |
|
| Chronos - error :) https://poszukiwanieskarbow.com/Forum/viewtopic.php?f=10&t=12219 |
Strona 1 z 1 |
| Autor: | kombatant [ niedziela, 17 kwietnia 2005, 12:50 ] |
| Tytuł: | Chronos - error :) |
Witam moze pytanie nie pasujace do dzialu no ale coz... :) Wiec tak, posiadam ultra ciezki wykrywacz Chronos vlf 2 :). Tylko ze podczas wlaczania glosu (chodz nie piszczy), potencjometr jak szalony wskakuje na max skali i nie zmiania tego nic, regulacja czulosci, gruntu etc. I wlasnie teraz co moze byc nie tak ? cos z cewka czy elektronika ? za wszelkie sugestie wielkie dzieki Pozdrawiam |
|
| Autor: | proscan [ niedziela, 17 kwietnia 2005, 14:40 ] |
| Tytuł: | |
2 sprawy: 1) zasilanie - zdaje się że wchodzą tam baterie 4,5 V. Trzeba je właściwie podłączyć. Są tam jakies kabelki do połączeń szeregowych baterii. 2) sonda jest z gniazdem do podłączenia kabla (gniazdo na sondzie i na obudowie wykrywacza - tak kiedys robiono chronosy!). Kabel da się podłączyć na dwa sposoby, ale tylko jeden jes prawidłowy. A tak w ogóle to jest VLF 555, ogolnie znany. Tyle że fatalnie wykonany. powodzenia :pa proscan |
|
| Strona 1 z 1 | Strefa czasowa: UTC + 1 [ DST ] |
| Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group http://www.phpbb.com/ |
|