https://poszukiwanieskarbow.com/Forum/ |
|
| Co wybrac https://poszukiwanieskarbow.com/Forum/viewtopic.php?f=10&t=12222 |
Strona 1 z 1 |
| Autor: | SYLWEK [ niedziela, 17 kwietnia 2005, 14:39 ] |
| Tytuł: | Co wybrac |
Mam zamiar zmienic sprzet i błąd ortograficzny!!! co wybrac potrzebuje czegos na monety z dobra glebokoscia z posrod Minelab Explorer II Whites DFX lub Garrett 2500GTI prosze o info na ten temat zasiegi itd dzieki z gory :que |
|
| Autor: | plomber [ niedziela, 17 kwietnia 2005, 17:58 ] |
| Tytuł: | |
Moim zdaniem na monety najskuteczniejszy będzie Explorer. Z dużą cewką sięga bardzo głęboko. Słyszałem że DFX nie ciągnie denarków, ale może to nie prawda. pozdrawiam |
|
| Autor: | Mrand [ niedziela, 17 kwietnia 2005, 18:36 ] |
| Tytuł: | |
Nie prawda. Mrand |
|
| Strona 1 z 1 | Strefa czasowa: UTC + 1 [ DST ] |
| Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group http://www.phpbb.com/ |
|