https://poszukiwanieskarbow.com/Forum/

Co wybrac
https://poszukiwanieskarbow.com/Forum/viewtopic.php?f=10&t=12222
Strona 1 z 1

Autor:  SYLWEK [ niedziela, 17 kwietnia 2005, 14:39 ]
Tytuł:  Co wybrac

Mam zamiar zmienic sprzet i błąd ortograficzny!!! co wybrac potrzebuje czegos na monety z dobra glebokoscia z posrod Minelab Explorer II Whites DFX lub Garrett 2500GTI prosze o info na ten temat zasiegi itd dzieki z gory :que

Autor:  plomber [ niedziela, 17 kwietnia 2005, 17:58 ]
Tytuł: 

Moim zdaniem na monety najskuteczniejszy będzie Explorer. Z dużą cewką sięga bardzo głęboko. Słyszałem że DFX nie ciągnie denarków, ale może to nie prawda.
pozdrawiam

Autor:  Mrand [ niedziela, 17 kwietnia 2005, 18:36 ]
Tytuł: 

Nie prawda.
Mrand

Strona 1 z 1 Strefa czasowa: UTC + 1 [ DST ]
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
http://www.phpbb.com/