Teraz jest sobota, 27 czerwca 2026, 22:11

Strefa czasowa: UTC + 1 [ DST ]




Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 4 ] 
Autor Wiadomość
 Tytuł: Whites TM 808- prośba o rady dla początkującego.
PostNapisane: środa, 13 kwietnia 2005, 22:27 
Offline
"Spammerus maximus"

Dołączył(a): piątek, 11 lipca 2003, 00:00
Posty: 1152
Lokalizacja: Wawa
Witam. Od dzisiaj jestem posiadaczem tego ciekawego sprzętu ale nigdy wcześniej nie chodziłem ze statykiem.
Może możecie mi dać jakieś rady na poczatek bym nie powtarzał błędów które zrobili wcześniej inni?


Góra
 Zobacz profil  
Odpowiedz z cytatem  
 Tytuł: Re: Whites TM 808- prośba o rady dla początkującego.
PostNapisane: czwartek, 14 kwietnia 2005, 02:13 
Offline
Kapitan
Kapitan

Dołączył(a): poniedziałek, 22 kwietnia 2002, 00:00
Posty: 366
Lokalizacja: Galicja, Tarnów
Hans napisał(a):
Witam. Od dzisiaj jestem posiadaczem tego ciekawego sprzętu ale nigdy wcześniej nie chodziłem ze statykiem.


Nie machaj nim :lol:
Przepraszam, nie mogłem sie powstrzymać

Miej kogos ze zwyklym wykrywaczem obok.
Przydałby sie tez ktoś do kopania :)


Góra
 Zobacz profil  
Odpowiedz z cytatem  
 Tytuł:
PostNapisane: czwartek, 14 kwietnia 2005, 02:26 
Offline
"Spammerus maximus"

Dołączył(a): piątek, 11 lipca 2003, 00:00
Posty: 1152
Lokalizacja: Wawa
Do kopania mam kolegę, a przynajmniej do noszenia łopaty bo słyszałem że fiscars odpada przy TM 808.
Dzisiaj był test, z braku czasu w domu. Piszczy buczy, świetnie wykrył zbrojenia w podłodze:). Dwa razy przeczytałem instrukcję. Jestem nadal tak samo "głupi" jak wcześniej i z niecierpliwością czekam kopania.
Na pierwszy strzał idą kule armatnie z bitwy w wojnie śląskiej. Może się cuś trafi...


Góra
 Zobacz profil  
Odpowiedz z cytatem  
 Tytuł:
PostNapisane: wtorek, 19 kwietnia 2005, 09:34 
Offline
"Spammerus maximus"

Dołączył(a): piątek, 11 lipca 2003, 00:00
Posty: 1152
Lokalizacja: Wawa
No dobra, pokopałem.
Proszę o podpowiedź co robię nie tak. Mam delikatny sygnał, lekko wychyla się wskazówka. Kopię na głębokość około 1m, sygnał jest dalej. Kolega wkłada do wykopu cewkę Souvereigna ustawionego na all metal i okazuje się że nie ma żadnego sygnału. Może to byc kwesti zmineralizowanego gruntu?
Inna sprawa. Mam problem z lokalizacja przedmioty w sykopie. Jak sobie poradzić?
Pozdrawiam i z góry dziękuję za odpowiedź.
Hans
PS. Poza tym kopnałem pierwszą kulę armatnią.


Góra
 Zobacz profil  
Odpowiedz z cytatem  
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 4 ] 

Strefa czasowa: UTC + 1 [ DST ]


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 2 gości


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

Skocz do:  

Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
Przyjazne użytkownikom polskie wsparcie phpBB3 - phpBB3.PL