https://poszukiwanieskarbow.com/Forum/ |
|
| Potrzeboje dobrych programow na minelaba explorera II https://poszukiwanieskarbow.com/Forum/viewtopic.php?f=10&t=12311 |
Strona 1 z 1 |
| Autor: | SYLWEK [ środa, 20 kwietnia 2005, 17:03 ] |
| Tytuł: | Potrzeboje dobrych programow na minelaba explorera II |
Potrzeboje programow na minelaba explorera II ustawienia do monet i nietylko posiadam dwie sondy 10" i 18" dzieki :1 |
|
| Autor: | Ardengard [ środa, 20 kwietnia 2005, 20:39 ] |
| Tytuł: | |
zalezy na jakie pole... dodaj sobie na zasmieconym do tego - 14 czulosc 32 to sobie bedziesz mogl w rytm muzyki akordeonowej podtancowywac przy szukaniu. Mile z pozytecznym :jump Czym dluzej szukam tym wiecej scenariuszy ustawien. To na miedziaki inne to na cienkie denarki itp, itp. Ardengard |
|
| Autor: | mirek [ środa, 20 kwietnia 2005, 20:40 ] |
| Tytuł: | |
Ciacho napisał(a): Najlepsze ustawienie: ironmask -14 i wio w pole :za
minus 14?!?! ja trzymam sie na ogół minus 12 - minus 10 , ale u mnie pola zamiecone, średniowiecze i tak nie wychodzi, wiec czasem, żeby sie nie zakopać w śmieciach nawet na minus 8 wpadam na chwile :) |
|
| Autor: | SYLWEK [ sobota, 23 kwietnia 2005, 11:54 ] |
| Tytuł: | |
Dzieki :666 |
|
| Autor: | RONINS [ niedziela, 24 kwietnia 2005, 22:18 ] |
| Tytuł: | |
Czy mi sie zdaje czy jakis moderator wykasowal wazne posty z ustawieniami? |
|
| Strona 1 z 1 | Strefa czasowa: UTC + 1 [ DST ] |
| Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group http://www.phpbb.com/ |
|