https://poszukiwanieskarbow.com/Forum/

Potrzeboje dobrych programow na minelaba explorera II
https://poszukiwanieskarbow.com/Forum/viewtopic.php?f=10&t=12311
Strona 1 z 1

Autor:  SYLWEK [ środa, 20 kwietnia 2005, 17:03 ]
Tytuł:  Potrzeboje dobrych programow na minelaba explorera II

Potrzeboje programow na minelaba explorera II ustawienia do monet i nietylko posiadam dwie sondy 10" i 18" dzieki :1

Autor:  Ardengard [ środa, 20 kwietnia 2005, 20:39 ]
Tytuł: 

zalezy na jakie pole... dodaj sobie na zasmieconym do tego - 14 czulosc 32 to sobie bedziesz mogl w rytm muzyki akordeonowej podtancowywac przy szukaniu. Mile z pozytecznym :jump Czym dluzej szukam tym wiecej scenariuszy ustawien. To na miedziaki inne to na cienkie denarki itp, itp.

Ardengard

Autor:  mirek [ środa, 20 kwietnia 2005, 20:40 ]
Tytuł: 

Ciacho napisał(a):
Najlepsze ustawienie: ironmask -14 i wio w pole :za


minus 14?!?! ja trzymam sie na ogół minus 12 - minus 10 , ale u mnie pola zamiecone, średniowiecze i tak nie wychodzi, wiec czasem, żeby sie nie zakopać w śmieciach nawet na minus 8 wpadam na chwile :)

Autor:  SYLWEK [ sobota, 23 kwietnia 2005, 11:54 ]
Tytuł: 

Dzieki :666

Autor:  RONINS [ niedziela, 24 kwietnia 2005, 22:18 ]
Tytuł: 

Czy mi sie zdaje czy jakis moderator wykasowal wazne posty z ustawieniami?

Strona 1 z 1 Strefa czasowa: UTC + 1 [ DST ]
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
http://www.phpbb.com/