https://poszukiwanieskarbow.com/Forum/ |
|
| HS 3 a TM 808... https://poszukiwanieskarbow.com/Forum/viewtopic.php?f=10&t=12422 |
Strona 1 z 1 |
| Autor: | Hans [ niedziela, 24 kwietnia 2005, 22:14 ] |
| Tytuł: | HS 3 a TM 808... |
Wiem że męczę ale zastanawiam się w czym jest lepszy TM 808 od HS 3. Zasięgi chyba podobne a jeszcze w HS można monetkę wykryć... Proszę o odpowiedź. Szczególnie Marti'ego :) |
|
| Autor: | proscan [ niedziela, 24 kwietnia 2005, 23:21 ] |
| Tytuł: | |
Tm 808 jest lepszy w tym, że monetki nie wykryje. ... i gwożdzia i kapsla i innego śmiecia. proscan |
|
| Autor: | Hans [ niedziela, 24 kwietnia 2005, 23:38 ] |
| Tytuł: | |
Ale jednocześnie nie znajdę pięciu naboi do mausera w łódce..:) Chociaż najmniejszą rzeczą którą wykopałem dotychczas był kawałek alumulatora (ołów) o wymiarach 15 x 20 cm na 15 cm głębokości :) Poza tym kur....ica mnie bierze jak koledzy podnoszą co chwila jakiś drobiazg a ja łażę jak palant z anteną i jeszcze do tego nikt nie chce nosić moich fantów... |
|
| Autor: | Marti [ poniedziałek, 25 kwietnia 2005, 00:27 ] |
| Tytuł: | |
witam Hans, nie mam zbyt wielu doswiadczen z Tm 808, do pewnego czasu wlasciwie ten wykrywacz nie byl mi znany, ale kiedy juz sie pojawil, okazalo sie, ze jest dosc trudny w obsludze, mniej poreczny od standardowej wykrywki, no i podatny na zaklocenia; nasze "testy" z nim w terenie zakonczyly sie wydobyciem stalowej kuli armatniej z okolo metra gleobokosci, po lesie dziwnie sie z nim biega, i doszlismy do wniosku, ze jest to dobry sprzet na namierzenie glebokich sygnalow, ktorych ogolna lokalizacje juz mniej wiecej znamy, jezeli chodzi o dokladne zasiegi moze niech ktos cie bardziej oswieci; HS jest o wiele poreczniejszy w obsludze, no i przede wszystkim prostszy, sposob na doly juz ci kiedys opisalem, i to w zasadzie wszystko; mysle ze zakladajac, ze osiagi maja podobne, HS jest lepszym rozwiazaniem na szukanie gleboko zakopanych skarbow; no i przy okazji zlapiesz nim male przedmioty, przy czym ja na chwile obecna takie male smieci w wiekszosci rozpoznaje po sygnale, no i szukam bez dyskryminacji; na koniec - tak jednoznaczenie tez nie mozna powiedziec do konca, ktory wykrywacz jest lepszy; w pewnych sytuacjach jeden okaze sie bardziej przydatnym w innych drugi; pozdrawiam marti |
|
| Strona 1 z 1 | Strefa czasowa: UTC + 1 [ DST ] |
| Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group http://www.phpbb.com/ |
|