https://poszukiwanieskarbow.com/Forum/

HS 3 a TM 808...
https://poszukiwanieskarbow.com/Forum/viewtopic.php?f=10&t=12422
Strona 1 z 1

Autor:  Hans [ niedziela, 24 kwietnia 2005, 22:14 ]
Tytuł:  HS 3 a TM 808...

Wiem że męczę ale zastanawiam się w czym jest lepszy TM 808 od HS 3. Zasięgi chyba podobne a jeszcze w HS można monetkę wykryć...
Proszę o odpowiedź. Szczególnie Marti'ego :)

Autor:  proscan [ niedziela, 24 kwietnia 2005, 23:21 ]
Tytuł: 

Tm 808 jest lepszy w tym, że monetki nie wykryje.

... i gwożdzia i kapsla i innego śmiecia.

proscan

Autor:  Hans [ niedziela, 24 kwietnia 2005, 23:38 ]
Tytuł: 

Ale jednocześnie nie znajdę pięciu naboi do mausera w łódce..:)
Chociaż najmniejszą rzeczą którą wykopałem dotychczas był kawałek alumulatora (ołów) o wymiarach 15 x 20 cm na 15 cm głębokości :)
Poza tym kur....ica mnie bierze jak koledzy podnoszą co chwila jakiś drobiazg a ja łażę jak palant z anteną i jeszcze do tego nikt nie chce nosić moich fantów...

Autor:  Marti [ poniedziałek, 25 kwietnia 2005, 00:27 ]
Tytuł: 

witam

Hans, nie mam zbyt wielu doswiadczen
z Tm 808, do pewnego czasu wlasciwie
ten wykrywacz nie byl mi znany,
ale kiedy juz sie pojawil,
okazalo sie, ze jest dosc trudny w obsludze,
mniej poreczny od standardowej wykrywki,
no i podatny na zaklocenia;

nasze "testy" z nim w terenie zakonczyly
sie wydobyciem stalowej kuli armatniej
z okolo metra gleobokosci,
po lesie dziwnie sie z nim biega,
i doszlismy do wniosku, ze jest to
dobry sprzet na namierzenie glebokich
sygnalow, ktorych ogolna lokalizacje juz mniej wiecej
znamy, jezeli chodzi o dokladne zasiegi moze
niech ktos cie bardziej oswieci;

HS jest o wiele poreczniejszy w obsludze,
no i przede wszystkim prostszy,
sposob na doly juz ci kiedys opisalem,
i to w zasadzie wszystko;
mysle ze zakladajac, ze osiagi maja podobne,
HS jest lepszym rozwiazaniem na szukanie
gleboko zakopanych skarbow;
no i przy okazji zlapiesz nim
male przedmioty, przy czym ja na chwile obecna
takie male smieci w wiekszosci rozpoznaje
po sygnale, no i szukam bez dyskryminacji;

na koniec - tak jednoznaczenie tez nie mozna
powiedziec do konca, ktory wykrywacz jest lepszy;
w pewnych sytuacjach jeden okaze sie bardziej
przydatnym w innych drugi;

pozdrawiam
marti

Strona 1 z 1 Strefa czasowa: UTC + 1 [ DST ]
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
http://www.phpbb.com/