https://poszukiwanieskarbow.com/Forum/

Potrzebuje programu na monety do Whitesa Spectrum Eagle!!
https://poszukiwanieskarbow.com/Forum/viewtopic.php?f=10&t=12434
Strona 1 z 1

Autor:  karas1979 [ niedziela, 24 kwietnia 2005, 23:54 ]
Tytuł:  Potrzebuje programu na monety do Whitesa Spectrum Eagle!!

Jak w temacie potrzebuje dobrego programu na monety do Whitesa Eagle Spectrum - starszego brata XLT.
Program moze byc zarowno z wlaczonym Mixed Mode jak i bez tej funkcji. I mam jeszcze pytanka: czy pracujac na Mixed Mode mozna wyciszyc jakos sygnał na żelazo?? Czy sciszenie/zmniejszenie Treshold wplywa na zasieg detektora>??
Za wszelkie programy/ustawienia/podpowiedzi bede niezmiernie wdzieczny.
Pozdrawiam
karas1979

Autor:  genios [ środa, 27 kwietnia 2005, 01:40 ]
Tytuł: 

Tu są jakieś programy do XLT

http://66.51.97.78/jb/programm.html
i tu
http://66.51.97.78/coinist/pgmpage1.html

i jeszcze gdzieś widziałem ale musze poszukac.
Pozdruffka :) Genios

Strona 1 z 1 Strefa czasowa: UTC + 1 [ DST ]
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
http://www.phpbb.com/