https://poszukiwanieskarbow.com/Forum/ |
|
| Potrzebuje programu na monety do Whitesa Spectrum Eagle!! https://poszukiwanieskarbow.com/Forum/viewtopic.php?f=10&t=12434 |
Strona 1 z 1 |
| Autor: | karas1979 [ niedziela, 24 kwietnia 2005, 23:54 ] |
| Tytuł: | Potrzebuje programu na monety do Whitesa Spectrum Eagle!! |
Jak w temacie potrzebuje dobrego programu na monety do Whitesa Eagle Spectrum - starszego brata XLT. Program moze byc zarowno z wlaczonym Mixed Mode jak i bez tej funkcji. I mam jeszcze pytanka: czy pracujac na Mixed Mode mozna wyciszyc jakos sygnał na żelazo?? Czy sciszenie/zmniejszenie Treshold wplywa na zasieg detektora>?? Za wszelkie programy/ustawienia/podpowiedzi bede niezmiernie wdzieczny. Pozdrawiam karas1979 |
|
| Autor: | genios [ środa, 27 kwietnia 2005, 01:40 ] |
| Tytuł: | |
Tu są jakieś programy do XLT http://66.51.97.78/jb/programm.html i tu http://66.51.97.78/coinist/pgmpage1.html i jeszcze gdzieś widziałem ale musze poszukac. Pozdruffka :) Genios |
|
| Strona 1 z 1 | Strefa czasowa: UTC + 1 [ DST ] |
| Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group http://www.phpbb.com/ |
|