|
witam
Hans, nie mam zbyt wielu doswiadczen
z Tm 808, do pewnego czasu wlasciwie
ten wykrywacz nie byl mi znany,
ale kiedy juz sie pojawil,
okazalo sie, ze jest dosc trudny w obsludze,
mniej poreczny od standardowej wykrywki,
no i podatny na zaklocenia;
nasze "testy" z nim w terenie zakonczyly
sie wydobyciem stalowej kuli armatniej
z okolo metra gleobokosci,
po lesie dziwnie sie z nim biega,
i doszlismy do wniosku, ze jest to
dobry sprzet na namierzenie glebokich
sygnalow, ktorych ogolna lokalizacje juz mniej wiecej
znamy, jezeli chodzi o dokladne zasiegi moze
niech ktos cie bardziej oswieci;
HS jest o wiele poreczniejszy w obsludze,
no i przede wszystkim prostszy,
sposob na doly juz ci kiedys opisalem,
i to w zasadzie wszystko;
mysle ze zakladajac, ze osiagi maja podobne,
HS jest lepszym rozwiazaniem na szukanie
gleboko zakopanych skarbow;
no i przy okazji zlapiesz nim
male przedmioty, przy czym ja na chwile obecna
takie male smieci w wiekszosci rozpoznaje
po sygnale, no i szukam bez dyskryminacji;
na koniec - tak jednoznaczenie tez nie mozna
powiedziec do konca, ktory wykrywacz jest lepszy;
w pewnych sytuacjach jeden okaze sie bardziej
przydatnym w innych drugi;
pozdrawiam
marti
|