https://poszukiwanieskarbow.com/Forum/

tesoro euro sabre
https://poszukiwanieskarbow.com/Forum/viewtopic.php?f=10&t=12455
Strona 1 z 1

Autor:  rysiu [ poniedziałek, 25 kwietnia 2005, 20:48 ]
Tytuł:  tesoro euro sabre

witam, czy ktoś pracuje na w/w sprzęcie, jestem ciewkaw na jakich ustawieniach, ponieważ mam tego tesoro od niedawna, i nie wiem, czy mam ustawione optymalne ustawienia, pzdr. i czekam na odpowiedź.

Autor:  Denar [ poniedziałek, 25 kwietnia 2005, 22:10 ]
Tytuł: 

Swojego czasu używałem tego wykrywacza i bardzo, bardzo ważne jest nauczenie się dostrajania do gruntu. Najczęściej używałem w trybie Audio, nie przepuści się nawet najdrobniejszemu kawałkowi złota. Jeżeli jednak śmieci jest zbyt dużo trzeba to wyłączyć.

Strona 1 z 1 Strefa czasowa: UTC + 1 [ DST ]
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
http://www.phpbb.com/