https://poszukiwanieskarbow.com/Forum/ |
|
| tesoro euro sabre https://poszukiwanieskarbow.com/Forum/viewtopic.php?f=10&t=12455 |
Strona 1 z 1 |
| Autor: | rysiu [ poniedziałek, 25 kwietnia 2005, 20:48 ] |
| Tytuł: | tesoro euro sabre |
witam, czy ktoś pracuje na w/w sprzęcie, jestem ciewkaw na jakich ustawieniach, ponieważ mam tego tesoro od niedawna, i nie wiem, czy mam ustawione optymalne ustawienia, pzdr. i czekam na odpowiedź. |
|
| Autor: | Denar [ poniedziałek, 25 kwietnia 2005, 22:10 ] |
| Tytuł: | |
Swojego czasu używałem tego wykrywacza i bardzo, bardzo ważne jest nauczenie się dostrajania do gruntu. Najczęściej używałem w trybie Audio, nie przepuści się nawet najdrobniejszemu kawałkowi złota. Jeżeli jednak śmieci jest zbyt dużo trzeba to wyłączyć. |
|
| Strona 1 z 1 | Strefa czasowa: UTC + 1 [ DST ] |
| Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group http://www.phpbb.com/ |
|