https://poszukiwanieskarbow.com/Forum/ |
|
| PRL-owy wykrywacz https://poszukiwanieskarbow.com/Forum/viewtopic.php?f=10&t=12484 |
Strona 1 z 1 |
| Autor: | Ziboli [ wtorek, 26 kwietnia 2005, 22:51 ] |
| Tytuł: | PRL-owy wykrywacz |
Czyżby White's pozazdrościł nam epoki PRL-u :jump . A tak na poważnie pytanie do kwatermistrzów : http://cgi.ebay.com/ws/eBayISAPI.dll?Vi ... 87596&rd=1 jakiego to typu wykrywka i czy nadaje się na monetki (chociażby z PRL-u) :jump , Jaka to półka i czy godny uwagi. a jeśli tak to do jakiej ceny |
|
| Autor: | proscan [ środa, 27 kwietnia 2005, 00:10 ] |
| Tytuł: | |
To zwykły Classic SL w wydaniu "przemysłowym" (zółta - ostrzegawcza - obudowa). Na monety - owszem. Najniższa półka Whitesów. :pa proscan |
|
| Strona 1 z 1 | Strefa czasowa: UTC + 1 [ DST ] |
| Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group http://www.phpbb.com/ |
|