https://poszukiwanieskarbow.com/Forum/

PRL-owy wykrywacz
https://poszukiwanieskarbow.com/Forum/viewtopic.php?f=10&t=12484
Strona 1 z 1

Autor:  Ziboli [ wtorek, 26 kwietnia 2005, 22:51 ]
Tytuł:  PRL-owy wykrywacz

Czyżby White's pozazdrościł nam epoki PRL-u :jump . A tak na poważnie pytanie do kwatermistrzów :
http://cgi.ebay.com/ws/eBayISAPI.dll?Vi ... 87596&rd=1 jakiego to typu wykrywka i czy nadaje się na monetki (chociażby z PRL-u) :jump , Jaka to półka i czy godny uwagi. a jeśli tak to do jakiej ceny

Autor:  proscan [ środa, 27 kwietnia 2005, 00:10 ]
Tytuł: 

To zwykły Classic SL w wydaniu "przemysłowym" (zółta - ostrzegawcza - obudowa).

Na monety - owszem. Najniższa półka Whitesów.

:pa

proscan

Strona 1 z 1 Strefa czasowa: UTC + 1 [ DST ]
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
http://www.phpbb.com/