https://poszukiwanieskarbow.com/Forum/ |
|
| Czy ktos rozbieral oryginalne sluchawki od Minelaba XS https://poszukiwanieskarbow.com/Forum/viewtopic.php?f=10&t=12504 |
Strona 1 z 1 |
| Autor: | vonAdamski [ środa, 27 kwietnia 2005, 14:26 ] |
| Tytuł: | Czy ktos rozbieral oryginalne sluchawki od Minelaba XS |
Witam!!! Jak w temacie. Zrabaly mi sie i nie wiem jak sie do tego zabrac :( Dodam ze winnych mi sie zle szuka :) Z powazaniem vonadamski |
|
| Autor: | 111 [ środa, 27 kwietnia 2005, 15:31 ] |
| Tytuł: | Re: Czy ktos rozbieral oryginalne sluchawki od Minelaba XS |
vonAdamski napisał(a): Zrabaly mi sie i nie wiem jak sie do tego zabrac :( Dodam ze winnych mi sie zle szuka :) nie od razu domyśliłem się , że chodzi o "termin drwalski", ale jeśli ktoś Ci je zepsuł, a winnych nie chcesz szukać - a może wypróbój inne słuchawki :) oczywiście to żarty, a na poważnie, to napisz jakie były przyczyny, objawy, mechanicznie zepsuły się, czy coś"w środku", itp. bo tak to sobie może ktoś pomyśleć, że to tylko np. przewód został przecięty. Fajnie by było je naprawić przed długim weekendem. pzdr 111 |
|
| Autor: | vonAdamski [ środa, 27 kwietnia 2005, 15:52 ] |
| Tytuł: | |
Witam!!! Liczebniku :) mysle ze rozbierac to jednoznaczne stwierdzenie :) Z powazaniem vonadamski |
|
| Autor: | Polak [ środa, 27 kwietnia 2005, 21:29 ] |
| Tytuł: | |
No nie jednoznaczne, gdyż jest róznica w rozbieraniu samych słuchawek, żeby wymienic tylko kabelek, a rozbieraniu by wymienic sam głośniczek, bardz cewkę w nim... |
|
| Autor: | vonAdamski [ środa, 27 kwietnia 2005, 21:54 ] |
| Tytuł: | |
Dobra. Uwaga zadaje pytanie. W jaki sposób rozebrać nauszniki oryginalnych słuchawek do detektora Minelab Explorer XS. Nadmieniam, iż prawdopodobnie uszkodzone są spoiwa (prawdopodobnie cyna) łączące kable z głośniczkami słuchawek. Informuję ponadto, iż nie jestem elektrykiem, z tego też powodu jest to dla mnie trudne i skomplikowane zadanie. Dziękuję za wszelkie odpowiedzi. Z poważaniem vonadamski PS. Tobzie tobzie ? :):):) |
|
| Autor: | proscan [ środa, 27 kwietnia 2005, 21:54 ] |
| Tytuł: | |
Zdejmij gąbki z nauszników, a wszytsko stanie się jasne. powodzenia :pa proscan |
|
| Autor: | vonAdamski [ piątek, 29 kwietnia 2005, 14:11 ] |
| Tytuł: | |
Witam!!! Jednak uszkodzony byl kabel :) Ucialem kawalek i i chodzi jak ta lala :) Cztery lata ma wiec ma prawo :) Z powazaniem vonadamski |
|
| Strona 1 z 1 | Strefa czasowa: UTC + 1 [ DST ] |
| Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group http://www.phpbb.com/ |
|