|
Hmmmmm witam
Posiadam Rutusa Ultre ma niecały rok jeszcze jest na gwarancji , w terenie była może z 4-5 razy , jedyne slady eksploatacji to drobne rysy przy składaniu sprzetu ( przy łączniku wajchy ) , nuu i lezy w ciepełku , "nie mam" się oddzielnie pisze - błąd ortograficzny!!! zabardzo czasu jeżdzic na wykopki a i kasa potrzebna .Więc zapadła decyzja o sprzedaży
pytanie ile jest ona warta ? kupiłem za 900 zyla od producenta nówke sztuke , a teraz cena "na pewno" pisze się oddzielnie - błąd ortograficzny!!! jest nizsza i szukam potencjalnego klienta , nuu na terenie warszawy moge podrzucic w okolicach bemowa , ale za ile ten sprzęt sprzedac "nie mam" się oddzielnie pisze - błąd ortograficzny!!! pojecia , a i jeszcze zalega mi jabel ( sama elektronika złorzona dodatkowo załorzony koszyczek na baterie i wyłącznik zasilania , brak jest gniazda do kabla od cewki , sprzedałem razem z cewka ) jabelek na chodzie wystarczy podłączyc cewke z kablem i ze złączem .
pozdrówka alll
|