https://poszukiwanieskarbow.com/Forum/ |
|
| Wykrywacz MAKI https://poszukiwanieskarbow.com/Forum/viewtopic.php?f=10&t=12601 |
Strona 1 z 1 |
| Autor: | jarek.agd [ poniedziałek, 2 maja 2005, 08:02 ] |
| Tytuł: | Wykrywacz MAKI |
Witam wszystkich, czy wrto zainwestowac w składkę do samodzielnego dokończenia "MAKI" może ktoś składał, proszę o wypowiedzi. Pozdrawiam JarekAGD |
|
| Autor: | Polak [ wtorek, 3 maja 2005, 18:50 ] |
| Tytuł: | |
Nie ten dział, i nawet powiedział bym że nie to forum...A na dodatek w samoróbkach o nim już było co nieco, bo jest to własciwie lekko zmodyfikowany Fisher555. A czy warto- moim zdaniem za tą cenę tak! |
|
| Strona 1 z 1 | Strefa czasowa: UTC + 1 [ DST ] |
| Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group http://www.phpbb.com/ |
|