https://poszukiwanieskarbow.com/Forum/

Wykrywacz MAKI
https://poszukiwanieskarbow.com/Forum/viewtopic.php?f=10&t=12601
Strona 1 z 1

Autor:  jarek.agd [ poniedziałek, 2 maja 2005, 08:02 ]
Tytuł:  Wykrywacz MAKI

Witam wszystkich, czy wrto zainwestowac w składkę do samodzielnego dokończenia "MAKI" może ktoś składał, proszę o wypowiedzi.



Pozdrawiam JarekAGD

Autor:  Polak [ wtorek, 3 maja 2005, 18:50 ]
Tytuł: 

Nie ten dział, i nawet powiedział bym że nie to forum...A na dodatek w samoróbkach o nim już było co nieco, bo jest to własciwie lekko zmodyfikowany Fisher555. A czy warto- moim zdaniem za tą cenę tak!

Strona 1 z 1 Strefa czasowa: UTC + 1 [ DST ]
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
http://www.phpbb.com/