https://poszukiwanieskarbow.com/Forum/

Velleman CS150 ???
https://poszukiwanieskarbow.com/Forum/viewtopic.php?f=10&t=1264
Strona 1 z 1

Autor:  dorek [ wtorek, 21 stycznia 2003, 18:48 ]
Tytuł: 

cześć!!! <BR>czy ktoś z was spotkał się z tym wykrywaczem? <BR>może ktoś go aktualnie używa? <BR>jeśli tak to jaka jest wasza opinia na jego temat, ponieważ ja znalazłem tylko bardzo, bardzo króciutki opis: <BR> <BR>Wykrywacz metali z dyskryminatorem audio: <BR>* 3-tonowy dyskryminator audio <BR>* wyjście na słuchawki <BR>* wodoodporna cewka (20cm średnicy) <BR>* regulowana długość ramienia cewki <BR>* zasilanie: 3 baterie 9V (nie zawiera) <BR> <BR>pozdrawiam dorek <BR> <BR>P.S. Nie bardzo rozumiem co oznacza "3-tonowy dyskryminator audio"

Autor:  domel [ wtorek, 21 stycznia 2003, 19:45 ]
Tytuł: 

<!-- BBCode Quote Start --><TABLE BORDER=0 ALIGN=CENTER WIDTH=85%><TR><TD><font size=-1>Quote:</font><HR></TD></TR><TR><TD><FONT SIZE=-1><BLOCKQUOTE> <BR>P.S. Nie bardzo rozumiem co oznacza "3-tonowy dyskryminator audio" <BR></BLOCKQUOTE></FONT></TD></TR><TR><TD><HR></TD></TR></TABLE><!-- BBCode Quote End --> <BR> <BR>To mniej wiecej tak że dla stali słyszysz muuuuuu a dla miedzi np. piiiiiiii. <IMG SRC="/Forum/phpBB/images/smiles/icon_lol.gif"> <BR>Czyli jest to taka dyskryminacja "na słuch". <BR> <BR><BR><BR><font size=-1>[ Ta wiadomość została zmieniona przez: domel dnia 2003-01-21 18:49 ]</font>

Autor:  dorek [ wtorek, 21 stycznia 2003, 19:52 ]
Tytuł: 

tak też myślałem domel, <BR>ale może wiesz coś więcej na temat tego sprzetu, <BR>bo cenę ma niewiarygodnie niską, <BR>jestem ciekawy czy to okazja, czy "po prostu" piszemy oddzielnie - błąd ortograficzny!!! szajs za małe pieniądze

Autor:  Elektronik [ środa, 22 stycznia 2003, 17:39 ]
Tytuł: 

Witam <BR>Miałem okazję pospacerować z takim wykrywaczem choć może pod inną nazwą ale <BR>wygląd identyczny(podejżałem na ALLEGRO). Jest to pospolita chińszczyzna. <BR>Brak stabilności pracy, słabe osiągi szkoda nerwów żeby się tym posługiwać. <BR>Jedyny plus to dobry wskażnik, który wykorzystałem w innym wykrywaczu a reszta poszła na złom <BR>Pozdrawiam <BR>

Autor:  dorek [ środa, 22 stycznia 2003, 19:25 ]
Tytuł: 

dzięki Elektronik <BR>jak zobaczyłem jego cenę, to od razu pomyślałem, że to nie jest cud techniki. <BR>Teraz dodaję jeszcze stronę gdzie możecie znaleźć zdjęcie tego wykrywacz: <BR><!-- BBCode auto-link start --><a href="http://www.sklep.avt.com.pl/" target="_blank">http://www.sklep.avt.com.pl/</a><!-- BBCode auto-link end --> <BR>co prawda jest to sklep, ale uwierzcie mi nie jest to reklama. <BR>w sklepie tym występuje on pod nazwą CS150 i jest sprzedawany razem z wykrywaczami CSCOPE, może jest to jakiś stary model tej firmy? <BR> <BR>na stronach zachodnich pojawia się już pełna nazwa Velleman CS150, ale również obok wykrywaczy CSCOPE. <BR> <BR>

Autor:  karas1979 [ czwartek, 23 stycznia 2003, 00:29 ]
Tytuł: 

Chinczyk jest produkowany na licencji cs150, i nosi nazde md3002 czy cos takiego. Jednak troche rozni sie od chinczyka, przedewszystkim lepszym wykonaniem i osiagami. Chyba jest lepiej zestrojony.Sądze, że dla amatora wystarczy.

Autor:  RejS [ sobota, 17 grudnia 2005, 21:22 ]
Tytuł:  ja mam Velleman CS150

jestem poczatkujacym poszukiwaczem jednak uwazam ze zrobilem bardzo kozystny zakup sprzet dziala bez zarzutow baterie na dlugo starczaja no i na razie nic sie niepopsulo :] a i z tego co sie orietuje to Velleman niejest z chin ;) jak ktos bardzo chce moze sie ze mna ustawic i przetestowac to cudenko hehehe

Autor:  proscan [ sobota, 17 grudnia 2005, 22:45 ]
Tytuł: 

viewtopic.php?t=3161&highlight=

Autor:  karas1979 [ poniedziałek, 19 grudnia 2005, 18:47 ]
Tytuł: 

Rejs wygrzebal baaardzo stary post i chociaz kogos uraze to jednak napisze: Ten sprzet to jedno wielkie go..no!!!
Ostrzegam przed kupnem. Szkoda pieniedzy i nerwow.

Pozdrawiam.
karas1979

Autor:  Jarema [ poniedziałek, 19 grudnia 2005, 19:57 ]
Tytuł: 

Toż to wilk w owczej skórze :jump Przecież to MD-3006. A CS-200 to MD-3010 - pod inną nazwą sprzedają.
Proszę bardzo: Macie swojego CS-200 http://allegro.pl/show_item.php?item=77995303 :jump
I CS-150: http://allegro.pl/show_item.php?item=77952614 :jump
W konia robią i nic więcej.
Linki do allegro jedynie w celu porównania zdjęć - i tak nikt tego nie kupi więc to nie reklama.
Wiedziałem że skądś znam ten badziewny podłokietnik i aluminiową rurkę :)

Strona 1 z 1 Strefa czasowa: UTC + 1 [ DST ]
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
http://www.phpbb.com/