https://poszukiwanieskarbow.com/Forum/ |
|
| Pierwsza Ultra2 w Polsce!! https://poszukiwanieskarbow.com/Forum/viewtopic.php?f=10&t=13538 |
Strona 1 z 2 |
| Autor: | blackmoore [ poniedziałek, 6 czerwca 2005, 20:57 ] |
| Tytuł: | Pierwsza Ultra2 w Polsce!! |
Witam wszystkich! Ha, od kilku godzin jestem szczesliwym a nawet bardzo szczesliwym :jump posiadaczem najnowszego polskiego sprzętu No – co to może być?? Otóż Rutus Ultra II :) Właściwie to jestem chyba pierwszym takim szczęśliwcem w Polsce bo oficjalnie się tego jeszcze nigdzie kupic nie da ;) A jednak jest taka jedna nowa firma RC Digger we Wrocławiu… :) :) Wiecie – profesjonalna obsługa, dbałość o klienta itd. Zreszta właściciel – zapalony poszukiwacz stanął na wysokości zadania :1 no i proszę – efekt jest - mam ten przedpremierowy egzemplarz (ale mi wyszla reklama :) no ale się całkowicie nalezy) Sprzętu jeszcze nie testowałem – jeśli nie liczyc ogrodka – ale cholernie leje wiec jestem usprawiedliwiony. Ale jutro nic mnie nie powstrzyma najwyżej będę łaził w jakims OP-1 ;) Jeszcze raz dzieki wielkie Firmie no i oczywiście Rutusowi Pozdrawiam, blackmoore :jump |
|
| Autor: | tojatomek [ poniedziałek, 6 czerwca 2005, 20:59 ] |
| Tytuł: | |
No i jak się w ogródku spisywał? |
|
| Autor: | plomber [ poniedziałek, 6 czerwca 2005, 22:07 ] |
| Tytuł: | |
Pokaż jeszcze zdjęcie tej Ultry II. |
|
| Autor: | karas1979 [ poniedziałek, 6 czerwca 2005, 23:12 ] |
| Tytuł: | |
Nie ma to jak mala prowokacja i przy okazji reklama zarowno Rutusa jak i firmy z Wroclawia :). Pozdrawiam. karas1979 |
|
| Autor: | andr_a [ poniedziałek, 6 czerwca 2005, 23:31 ] |
| Tytuł: | |
Karas1979 - hehe... kolegę poniosły emocje - pewnie to pierwszy wykrywacz Blackmoore :) Ale fotki chętnie zobaczę, bo uważam Rutus-y za sprzęt z czołówki polskich producentów :666 |
|
| Autor: | blackmoore [ wtorek, 7 czerwca 2005, 07:56 ] |
| Tytuł: | |
No tylko jest pewiem problem... nie posiadam cyfrowki tak wiec zdiecia nie bedzie :cry: Ale tak na pierwszy rzut oka to wyglada tak samo jak pierwsza wersja Ultry. Rzeczywiscie to pierwszy wlasny sprzet... :) No to teraz wychodze sprawdzic go w terenie :) na razie |
|
| Autor: | marcinl [ wtorek, 7 czerwca 2005, 09:57 ] |
| Tytuł: | |
Jest na stronie rutusa. |
|
| Autor: | gacek [ wtorek, 7 czerwca 2005, 15:35 ] |
| Tytuł: | |
No już nie mogę się doczekać jakiś testów.Mam zamiar zmienić swojego firsta.Gdybym wiedział że tak szybko się pokaże ... blackmoore nie trzymaj nas w niepewności i wypad do lasu a po powrocie wszystko opisz :1 |
|
| Autor: | konsos [ wtorek, 7 czerwca 2005, 15:47 ] |
| Tytuł: | |
Jak będzie dobry i się będzie sprawdzał to niech go reklamują . |
|
| Autor: | jms-bytom [ czwartek, 9 czerwca 2005, 10:21 ] |
| Tytuł: | |
Nie wiem czy Rutusa i firme RC trzeba reklamowac-Roberta C /bo o ile sie nie myle to on/ znamy doskonale z czata, ze zlotow gdzie prezentowal nam sprzet-XP,Garretty-wtedy dzialajac jeszcze jako inna firma-tak ze Karas miales sie z nim przyjemnosc spotkac osobiscie-to dla przypomnienia nie dyskusji! O Ultrze mozna poczytac na stronie Rutusa-prosto mowiac to "odchudzony" Solaris. Poprawiona dyskryminacja /w pierwszej wersji Solarisa byla "srednia"/ zasiegi podobne. |
|
| Autor: | marcinl [ czwartek, 9 czerwca 2005, 10:49 ] |
| Tytuł: | |
Co to znaczy, ze w pierwszej wersji solarisa byla "srednia"? To podlega gwarancji? |
|
| Autor: | RUTUS [ czwartek, 9 czerwca 2005, 12:19 ] |
| Tytuł: | |
Jeden z uzytkowników Solarisa namówił mnie na dopisanie do oprogramowania funkcji "korekcja żelaza" ( jak zwał tak zwał bo w innych wykrywaczach nazywa się to inaczej ) . Polega to na analizie sygnału pod kątem jeszcze innych wartości fizycznych niż tylko faza . W każdym razie dość wyraźnie poprawia działanie dyskryminacji. Jesli ktoś ma po włączeniu detektora napis "Rutus solaris 2004 ver. 1.0 " to bez problemu moze skontaktowac się ze mną i podesłać wykrywacz do zmiany oprogramowania. Oczywiście bez żadnych opłat. Cała operacja trwa kilka minut i moge odesłac detektor jeszcze tego samego dnia. pozdrawiam . |
|
| Autor: | Polak [ piątek, 10 czerwca 2005, 09:21 ] |
| Tytuł: | |
A ja mam 2 pytania techniczne co do Ultry2: 1-Czy rzeczywiście tak jak to jest podane na stronie dla hełmu zasięg w trybie statycznym z dyskryminacją jest 15cm większy niż w trybie statycznym all metal?? 2-Czy przełącznik trybów pracy sta./dynam. nie lepiej byłoby umieścić na panelu wykrywacza, a w rączce zastosować pinpoint znany z modeli First/+? |
|
| Autor: | boss_nass [ piątek, 10 czerwca 2005, 09:59 ] |
| Tytuł: | |
A ja mam pytanie do Rutusa - czy można będzie zamówić sobie wykrywacz (obojętnie - Solarisa lub Ultrę) rozkładany na trzy części? |
|
| Autor: | RUTUS [ piątek, 10 czerwca 2005, 13:24 ] |
| Tytuł: | |
Witam! 1 - tak. hełm niemiecki na all metal ok. 95 cm . na dyskryminacji ( piąta kreska ) ok. 110 cm . 2 - rozwiazanie przełacznika trybów pracy zintegrowanego z zerowaniem jest optymalne ze wzgledu na to że wykrywacz mozemy w zasadzie obsługiwac jedną reką. Ułatwia to poszukiwania - aby zmienic tryb pracy nie musimy odkładać saperki itp. 3- Na indywidualną prośbę jest taka mozliwość . pozdrawiam . |
|
| Strona 1 z 2 | Strefa czasowa: UTC + 1 [ DST ] |
| Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group http://www.phpbb.com/ |
|