https://poszukiwanieskarbow.com/Forum/ |
|
| Czy lepszy od jabla ?-wykrywacz za 150złotych https://poszukiwanieskarbow.com/Forum/viewtopic.php?f=10&t=14252 |
Strona 1 z 1 |
| Autor: | BurstShot [ poniedziałek, 4 lipca 2005, 14:41 ] |
| Tytuł: | Czy lepszy od jabla ?-wykrywacz za 150złotych |
Witam. Właśnie miałem kupić jabla kiey zobaczyłem to: http://aukcja.onet.pl/show_item.php?item=56584913 Czy jest warty uwagi ? Czy to tylko jakaś chińska podróba. |
|
| Autor: | PREM [ poniedziałek, 4 lipca 2005, 14:47 ] |
| Tytuł: | |
to klozetowiec a ja myslalem ze juz takich nikt nie produkuje zwlaszcza BFO..... osobiscie odradzam, mialem kiedys ,,przyjemnosc " lazic z czyms takim :( |
|
| Autor: | RUTUS [ poniedziałek, 4 lipca 2005, 16:21 ] |
| Tytuł: | |
Witam! Wykrywacze BFO mają chyba najwięcej wad ze wszystkich ( w praktyce mają wszystkie możliwe wady wykrywaczy ). Stanowczo lepsze rozwiązanie to Jabel. |
|
| Autor: | macber [ piątek, 29 lipca 2005, 11:09 ] |
| Tytuł: | |
zrobiłem takiego transneta 150 i również Jabla. Transnet pływa jak diabli nawet po zamknięciu calej obudowy w ekranie i ma mniejszy zasięg (na plus transneta jest tylko niski pobór prądu ok 5-7mA) osobiście z tych dwóch wykrywek lepszy jest Jabel. |
|
| Strona 1 z 1 | Strefa czasowa: UTC + 1 [ DST ] |
| Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group http://www.phpbb.com/ |
|