https://poszukiwanieskarbow.com/Forum/ |
|
| Ktory wykrywacz na monety https://poszukiwanieskarbow.com/Forum/viewtopic.php?f=10&t=14278 |
Strona 1 z 2 |
| Autor: | karpikm [ wtorek, 5 lipca 2005, 11:04 ] |
| Tytuł: | Ktory wykrywacz na monety |
Witam przymierzam sie do zakupu nowej wykrywki, teraz pytanie do Szanownych kolegow jaka wykrywka: Sovereign Elite czy Sovereign GT, a moze ktos zaproponuje cos lepszego w tej klasie cenowej. W Elite wyswietlacz naprawde pomaga czy "po prostu" piszemy oddzielnie - błąd ortograficzny!!! jest to niepotrzebny gadzet. Dzieki z gory za wszelkie sugestie |
|
| Autor: | Van Worden [ wtorek, 5 lipca 2005, 11:23 ] |
| Tytuł: | |
Witam! Z tych dwóch lepszy i fajniejszy jest GT.. Są inne sprzęty na rynku więc rozejrzyj się uważnie ;) Pozdrawiam VW |
|
| Autor: | karpikm [ wtorek, 5 lipca 2005, 12:28 ] |
| Tytuł: | |
Van Worden wiec co bys ty polecił oprocz Minelaba. jestem otwarty na wszelkie propozycje. |
|
| Autor: | Van Worden [ wtorek, 5 lipca 2005, 12:49 ] |
| Tytuł: | |
Ok, tylko że nie napisałeś czego szukasz.. Pozdrawiam VW |
|
| Autor: | karpikm [ wtorek, 5 lipca 2005, 12:58 ] |
| Tytuł: | |
Szukam tylko i wyłacznie monet i innych drobiazgów, rozejrzałem sie, rozpytałe i według informacji zebranych przezmnie Minelab severnige jest najlepszy, ale chciałbym to skonsultowac z wami bo niestety jestem poczatkujacy. Mam Ultre troszke moniakow wyszło spod niej ale przy dyskryminacji jej zasiegi sa fatalne. |
|
| Autor: | Maciej G [ wtorek, 5 lipca 2005, 14:01 ] |
| Tytuł: | |
Karpikm. Nie przesadzaj ,że fatalne . Kolega , który ze mną najczęściej chodzi , też ma Ultrę i od czasu do czasu wpędza mnie w kompleksy . W segmencie wykrywaczy do tysiąca iluś tam złoty jest niezły. Rozumiem , że apetyt rośnie w miarę jedzenia .... nie tylko u Ciebie . Ja obecnie też zastanawiam sie nad przeskokiem z T.Silver na wyższy model . Myślę ,że znalazłem coś dla siebie z oferty tej samej firmy . Jeżeli szukasz kolorowej drobnicy to powinieneś przyjrzeć się ofercie Tesoro. Pozdrawiam. Maciej G |
|
| Autor: | Van Worden [ wtorek, 5 lipca 2005, 15:16 ] |
| Tytuł: | |
Zdecydowanie zgadzam się z przedmówcą.. Tesoro może nie być tak skonstruowane jak czołgi Minelaba :666 ale jest wręcz dosłownie stworzone do szukania monetek a oprócz tego lekkie i ergonomiczne.. Polecam Tesoro lub Whites :1 Pozdrawiam VW |
|
| Autor: | sapertorun [ wtorek, 5 lipca 2005, 16:34 ] |
| Tytuł: | |
tak jak powiedział Kolega M to czołg jeśli myślisz o 6-8 godzinnej pracyna słońcu ,na polu to zdecydowanie polecam lekkie Tesoro.Sam oczywiście tkowy posiadam. |
|
| Autor: | pifko [ wtorek, 5 lipca 2005, 19:53 ] |
| Tytuł: | |
Jeśli komuś M jest za ciężki, to chętnie sie zamienie :) |
|
| Autor: | Denar [ środa, 6 lipca 2005, 11:05 ] |
| Tytuł: | |
Znam conajmniej kilkanaście wykrywaczy różnych firm, które są lepsze lub przynajmniej tak samo dobre jak Sovereign, z tym, że ich producenci nie wydają tyle na reklamę (za którą i tak płaci nabywca). |
|
| Autor: | karpikm [ środa, 6 lipca 2005, 15:35 ] |
| Tytuł: | |
lubie chodzic z Ultra i tak naprawde jestem z niej zadowolony- kilka ładnych fantow wyszło i nadal wychdzi spod niej. Lecz jest to niby uniwersalny wykrywacz ale jednak ostanio nastawiłem sie wyłacznie na monety wiec chciałbym cos lepszego. Ultry sie nie bede pozbywał bo naprawde lubie z nia chodzic. DENAR to napisz mi na priva jaki ty by wykrywacz wybrał zamiast minelaba. |
|
| Autor: | marcinl [ środa, 6 lipca 2005, 15:59 ] |
| Tytuł: | |
To takie ciekawe, jak od Minelaba Sovereign Elite i GT "i innych w tej klasie cenowej" Ciacho przeszedł na rutusa ultra (ani minelab, ani ta cena). To chciales w ten sposob osiagnac? |
|
| Autor: | marcinl [ środa, 6 lipca 2005, 16:00 ] |
| Tytuł: | |
To takie ciekawe, jak od Minelaba Sovereign Elite i GT "i innych w tej klasie cenowej" Ciacho przeszedł na rutusa ultra (ani minelab, ani ta cena). Co chciales w ten sposob osiagnac? |
|
| Autor: | RUTUS [ środa, 6 lipca 2005, 17:04 ] |
| Tytuł: | |
Marcinie ! Ciacho od jakiegoś czasu prowadzi prywatną krucjatę przeciwko mnie. Niestety zamiast rzeczowych argumentów potrafi tylko kłamać i manipulować. Gdyby miał rację to przyjechałby do Mirowa sprawdzić zasieg Solarisa w powietrzu lub pokazać mi i zlotowiczom inne wady sprzetu.Gdyby miał rację to dając taką a nie inną gwarancję łatwą do weryfikacji - dawno bym splajtował. Oczywiscie nie przyjechał - całkowity brak twarzy i cywilnej odwagi. ps' "Jaki wykrywacz na militaria z dyskryminacją" - tam też kłamie - dziś ( godzina 17.03 )na 23 wykrywacze sprzedawane na Allegro - jeden to Rutus First. To chyba nie jest masowa wyprzedaż ? ps' ciacho nie sil się na odpowiedź bo z kłamcami nie rozmawiam . pozdrawiam . |
|
| Autor: | RobertsW [ środa, 6 lipca 2005, 21:47 ] |
| Tytuł: | |
Też wtrącę parę słów. Lato 2004 pierwsza wykrywka wykonana własnoręcznie PI projektu Stuarda,pózniej jakieś modyfikacje programowe w sofcie itp,wkręciłem sie w to hobby,zakupiłem Rutusa Ultrę(najciekawsze fanty nim znalazłem) no i apetyt rośnie w miarę jedzenia :) ,wiosna 2005 Garrett Ace 250,pózniej GTP1350.Wspólne wyprawy z kolegą od MB Saveregin wcale mnie nie powaliły na kolana i wcalę nie twierdzę ,ze jest lepszy od Garretta a ergonomia tego pierwszego stawia wiele do życzenia zwłaszcza gdy elektronika jest pod łokciem,masakra coś ustawić zwłaszcza ,ze jestem leworęczny.Następnym wykrywaczem bedzie tez sprzet ze stajni Garretta pewnie jakieś GTI,no chyba,ze XP. Pozdrawiam |
|
| Strona 1 z 2 | Strefa czasowa: UTC + 1 [ DST ] |
| Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group http://www.phpbb.com/ |
|