https://poszukiwanieskarbow.com/Forum/ |
|
| Jaki wykrywacz na militaria z dyskryminacją ? https://poszukiwanieskarbow.com/Forum/viewtopic.php?f=10&t=14292 |
Strona 1 z 2 |
| Autor: | fstopczyński [ wtorek, 5 lipca 2005, 20:13 ] |
| Tytuł: | Jaki wykrywacz na militaria z dyskryminacją ? |
Witam! Chciałbym kupić wykrywacz dobry wykrywacz na militaria, musi być on z dyskryminacją, :jump pieniądze które chce na niego przeznaczyć to 500-700zł. Pomożecie mi? :) Pozdrawiam! Filip Stopczyński |
|
| Autor: | fstopczyński [ wtorek, 5 lipca 2005, 22:27 ] |
| Tytuł: | |
"po prostu" piszemy oddzielnie - błąd ortograficzny!!! chciałbym sie dowiedziec czy moge cos lepszego kupic za te pieniądze :666 na razie jestem najbardziej przekonany do rutusa first ale moze to jest zła decyzja ?? co wy na to ?? Pozdrawiam! |
|
| Autor: | Robi [ środa, 6 lipca 2005, 08:34 ] |
| Tytuł: | |
No, minelabów też się pozbywają (także to o niczym nie świadczy)... A swoją drogą - bogaty rynek wtórny doprowadził do znormalnienia rynku. Rynek u nas się powoli nasyca, ludzie zmieniają wykrywki - robi się normalnie. Pospadały ceny nie tylko używanych, ale i nowych wykrywaczy. Myślę, że takie można wysnuć wnioski... I jeszcze inna sprawa - "apetyt rośnie w miarę jedzenia" - zmieniamy sprzęt na coraz lepszy, chcemy zwiększać swoje szanse w poszukiwaniach. A prawie każdy z nas zaczynał od czegoś prostego. :skromny |
|
| Autor: | pifko [ środa, 6 lipca 2005, 19:48 ] |
| Tytuł: | |
Ciacho napisał(a): Oczywiscie ze mozesz kupic cos lepszego - wystarczy przesledzic aukcje internetowe i trafic na "okazję"... Zobacz ile osob ostatnio probuje pozbyc sie sprzetu R - moze da ci to cos do myslenia ;)
Mam pytanie, jakiego sprzętu R używałeś i jak długo ? |
|
| Autor: | fstopczyński [ środa, 6 lipca 2005, 20:13 ] |
| Tytuł: | wykrywacz? |
Witam! A co byście powiedzieli o firmie armand i o wykrywaczu armand-explorer ? jak oceniacie rutusa ULTRA II ? Pozdrawiam! |
|
| Autor: | gacek [ środa, 6 lipca 2005, 20:20 ] |
| Tytuł: | |
Ciacho napisał(a): Oczywiscie ze mozesz kupic cos lepszego - wystarczy przesledzic aukcje internetowe i trafic na "okazję"... Zobacz ile osob ostatnio probuje pozbyc sie sprzetu R - moze da ci to cos do myslenia ;)
Pomyśli że jeszcze R to syf."po prostu" piszemy oddzielnie - błąd ortograficzny!!! pojawiła się Ultra i dlatego wszyscy na nią przechodzą.A Firsta sam używałem i polecam z przekonaniem.Ale jeśli stać Cię na Ultrę2 to nie zastanawiaj się.Ja już na nią zbieram.A Armanda wszyscy Ci raczej odradzą."poza tym" piszemy oddzielnie! - błąd ortograficzny!!! szukaj postów o tych wykrywaczach To najlepiej Ci pomoże Pozdrawiam Gacek |
|
| Autor: | Matejko [ środa, 6 lipca 2005, 21:07 ] |
| Tytuł: | |
Witam !! Tak tylko dla sprostowania.... :) gacek napisał.: "...Pomyśli że jeszcze R to syf."po prostu" piszemy oddzielnie - błąd ortograficzny!!! pojawiła się Ultra i dlatego wszyscy na nią przechodzą...." Drogi gacku, "R" i Ultrę robi ten sam człowiek.... :roll: Więc pisząc to, chwalisz Go-jednocześnie Mu ubliżając. Zdecyduj się..... :) Sam mialem RF+ i powiem Wam, że właśnie na nim nauczyłem się posługiwać wykrywaczem. Rutus jest prosty, czytelny i najlepszy z krajowych. :1 To nie SPAM, to moje prywatne zdanie. Pozdrawiam Matejko :piwo :piwo :piwo |
|
| Autor: | gacek [ środa, 6 lipca 2005, 21:31 ] |
| Tytuł: | |
Drogi Matejko Pisząc to miałem na myśli że użytkownik czytający text "Zobacz ile osob ostatnio probuje pozbyc sie sprzetu R - moze da ci to cos do myslenia" Pierwsze Co sobie pomyśli to że pozbywają się sprzętu który okazał się g**niany.A w tym wypadku tak nie jest.Również lubię Rutusa i nie zamianiłbym go na żaden zagraniczny. |
|
| Autor: | Matejko [ środa, 6 lipca 2005, 22:11 ] |
| Tytuł: | |
Co ja mogę odpowiedzieć.... Chyba tylko.: spróbuj stosować jakieś odstępy, może nawet akapity.....deko składni. Nie będziesz musiał tłumaczyć, co miałeś na myśli. Chłopie, post to nie SMS!! Jest miejsce, spoko. Pozdrawiam Matejko :piwo :piwo :piwo |
|
| Autor: | Wieczur [ czwartek, 7 lipca 2005, 10:01 ] |
| Tytuł: | |
ja mam rutusa ultra II i jestem zadowolony. tzn jedyna jego wada jest to ze dosc czesto sie wiesza... ale dobry na wsio jest nawet kilof znalazlem:-D no a tak wracajac do tematu to błąd ortograficzny!!! po przyjezdzie na miejsce poszukiwan znalazlem 3 cale naboje od Ppsh-y i luske od nie wiem czego. Rutus ultra II mowiac krotko jest doskonaly dla poczatkujacych i srednio zaawansowanych ;) |
|
| Autor: | Martin [ czwartek, 7 lipca 2005, 10:56 ] |
| Tytuł: | |
Witam Jezeli jesteś ukierunkowany tylko i wyłacznie na militaria to kup sobie Smętka ( + cewka 37cm.) , a jeżeli kolor i od czasu do czasu coś z militariów to Rutus. Takie jest moje skromne zdanie i nie koniecznie musi być prawdziwe ;) pzdr. |
|
| Autor: | dago [ czwartek, 7 lipca 2005, 11:24 ] |
| Tytuł: | |
ULTRĘ II przetestowałem w terenie, bardzo dobra praca w trybie statycznym All Metal, ekstra w trybie dynamicznym z dyskryminacją. Miałem trudności z dobraniem ustawień w trybie statycznym z dyskryminacją ale myślę, że planowana wizyta u Rutusa zlikwiduje ten problem. Mi się nic nie "wiesza". Uważam, że dobrze zainwestowałem, to tyle. Pozdrawiam |
|
| Autor: | Argonauta [ wtorek, 12 lipca 2005, 17:26 ] |
| Tytuł: | |
gacek napisał(a): A Armanda wszyscy Ci raczej odradzą.
Witam wszystkich. Jestem bardzo ciekawy dlaczego Armanda wszyscy raczej odradzą? Testy na stronie Kruka raczej przemawiają na jego korzyść. Osobiście chodzę z prospectorem i parę ładnych fantów nim znalazłem :) . Z drugiej strony jest to mój pierwszy wykrywacz i nie miałem do tej pory porównania z innymi, może faktycznie jest do d***. Czy znajdzie się ktoś kto mi wyjaśni dlaczego Armanda wszyscy odradzają? Pozdrawiam |
|
| Autor: | proscan [ wtorek, 12 lipca 2005, 17:36 ] |
| Tytuł: | |
Kruku sprzedaje Armandy. :pa proscan |
|
| Autor: | Robi [ środa, 13 lipca 2005, 08:45 ] |
| Tytuł: | |
Nie wiem, może Armandy się zmieniły na lepsze - były sygnały na forum, że teraz to już nie to samo... Fakt jednak, że kiedyś nie były to najlepsze wykrywacze. Owszem, można nim cokolwiek znaleźć, ale sęk w tym, że prawie wszystko (poza może chińczykami i W3P) jest od nich lepsze. Jeśli jesteś zadowolony z wykrywacza to dobrze, fajnie by było, abyś miał możliwość porównać go z czymś innym i opisać na forum co z tego wyszło. |
|
| Strona 1 z 2 | Strefa czasowa: UTC + 1 [ DST ] |
| Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group http://www.phpbb.com/ |
|