https://poszukiwanieskarbow.com/Forum/

Rutus First problem.
https://poszukiwanieskarbow.com/Forum/viewtopic.php?f=10&t=14457
Strona 1 z 1

Autor:  Ariel [ środa, 13 lipca 2005, 23:19 ]
Tytuł:  Rutus First problem.

Problem polega na tym,że działa prawidłowo tylko z wciśnietym przyciskiem pin-point.
W czasie standardowego użytkowania nie daje sygnału na takie przedmioty jak np. kombinerki z odległości ok 5 cm.( monetki łapie bardzo rzadko-raz na 10-15 przesunięc pod cewką),ale aluminuim łapie pięknie.
Baterie są nowe szanowanej firmy.Stan baterii wykrywka odczytuje wzorowo 4 piknięcia.
Nic nie grzebane we wnętrzościach (jedynie fotki płyki ze względu na podejrzenie przerwanej ścieżki).
Wiem, że nie jestem jedynym ,króry ma taki problem z Rutusem.
Proszę nie odsyłać mnie do producenta ponieważ Pan Arkadiusz prosi o przesłanie wykrywki do analizy i ewentualnej naprawy( a to są koszta).
Może ktoś z szanownych forumowiczów wie co może dolegać Rutuskowi(?Panie Arku?).
Dziękuję za wszelką pomoc.

Autor:  fstopczyński [ środa, 13 lipca 2005, 23:33 ]
Tytuł:  rutus?

Witam! to i ja dorzuce cos od siebie, a mianowicie mam podobną sytuacje przy nienaciśnietym pin poincie błąd ortograficzny!!! nie wykrywa metalu tak samo małych przedmiotów typu monety jedynie dobrze aluminium wykrywa ale tylko duze przedmioty typu puszki po piwie itp. czy zasięg w powietrzu 30cm dla puszki po piwie to dużo czy mało ??

Pozdrawiam!
fstopczynski

Autor:  RUTUS [ środa, 13 lipca 2005, 23:38 ]
Tytuł: 

Witam!
Niestety nikt chyba oprócz mnie nie będzie w stanie rozwiązać tego problemu. Proponuję naprawę gratis. Proszę podesłać wykrywacz :)

Autor:  Ariel [ środa, 13 lipca 2005, 23:48 ]
Tytuł: 

I tak właśnie powinno wyglądać podejście do klienta.
W przyszłym roku planuję kupno nowej wykrywki i wygląda na to, że będzie to Rutus!

Autor:  fstopczyński [ środa, 13 lipca 2005, 23:55 ]
Tytuł:  re:rutus

Czy ja tez sie załapię na darmową naprawe ?? :jump

Pozdrawiam!

Autor:  pifko [ środa, 13 lipca 2005, 23:56 ]
Tytuł: 

miałem podobny problem, czemu pan Arek szybko i skutecznie zaradził - polecam tą opcje właśnie.

Autor:  Ariel [ czwartek, 14 lipca 2005, 16:04 ]
Tytuł: 

Naprawiłem.
:666
Odłączyły się od płytki 2 nóżki od peerka (ten od dyskryminacji) i wykrywka działała tak jakby miała rozkręconą dyskryminację na maxa.

Autor:  Jarema [ czwartek, 14 lipca 2005, 16:09 ]
Tytuł: 

A mi się kabelek rozlutował:) Zrobiłem prowizorkę, przyczepiłem tam gdzie ma być a po sezonie sobie zalutuję.
A nie wiecie co to może być?
Jak włączam rutusa firsta to nie zawsze się włączy - raz na jakieś 8 razy po przekręceniu głośności i tak jest wyłączony...

Strona 1 z 1 Strefa czasowa: UTC + 1 [ DST ]
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
http://www.phpbb.com/