Teraz jest niedziela, 28 czerwca 2026, 15:38

Strefa czasowa: UTC + 1 [ DST ]




Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 7 ] 
Autor Wiadomość
 Tytuł: Opowiedzcie trochę o dyskryminacji i rozróżnianiu metali.
PostNapisane: sobota, 16 lipca 2005, 11:49 
Offline
Chorąży
Chorąży

Dołączył(a): wtorek, 22 października 2002, 00:00
Posty: 127
Lokalizacja: Prusy Wschodnie
Proszę o wypowiedzi speców (i nie tylko) jak używać tych funkcji w naszych wykrywkach. Niektórzy nawet nie wiedzą jak się tymi "dodatkami" posługiwać co nie raz ułatwiło by im pracę w terenie, mój znajomy od dwóch lat nie używa dyskryminacji i żeby to raz wyciągał gwóźdź czy kapsel :jump

Myślę że dokładne rozwiniącie temtu znacznie ułatwi nam życie w terenie.
Moim zdaniem potrzebne będą wskazówki jak ustawić czułość i w jakim trybie pracować (niby podstawy a jak ułatwiają pracę)

Dalszy rozwój tematu mile widziany. :1


Góra
 Zobacz profil  
Odpowiedz z cytatem  
 Tytuł:
PostNapisane: sobota, 16 lipca 2005, 11:58 
Offline
Moderator
Moderator

Dołączył(a): piątek, 23 lipca 2004, 01:06
Posty: 3464
Lokalizacja: Kłodzko-Glatz
Nic skomplikowanego w dyskryminacji nie ma. Kręcisz gałką ustawiając próg i tyle, na wyczucie, trzeba po próbować.................


Góra
 Zobacz profil  
Odpowiedz z cytatem  
 Tytuł:
PostNapisane: sobota, 16 lipca 2005, 17:26 
Offline
Generał Dywizji
Generał Dywizji

Dołączył(a): sobota, 8 maja 2004, 10:27
Posty: 824
Lokalizacja: POLSKI WROCŁAW
hmm jak ustawic najlepiej na pojedyncze pikniecie raz na jakies 2-3sek :d

pozdrwiam
ps.to tyczy sie jabla oczywiscie :D


Góra
 Zobacz profil  
Odpowiedz z cytatem  
 Tytuł:
PostNapisane: sobota, 16 lipca 2005, 19:09 
Offline
Moderator
Moderator

Dołączył(a): sobota, 16 lutego 2002, 01:00
Posty: 3389
Lokalizacja: Bytom
BS nie wiem jak w twoim jablu-ale w innych zalecalbym 1- 3 /sekunde wtedy jest optymalny, Z tym ze co to ma do dyskryminacji?


Góra
 Zobacz profil  
Odpowiedz z cytatem  
 Tytuł:
PostNapisane: sobota, 16 lipca 2005, 22:48 
Offline
Starszy Chorąży Sztabowy
Starszy Chorąży Sztabowy

Dołączył(a): wtorek, 11 czerwca 2002, 00:00
Posty: 230
Lokalizacja: Nowy Sącz
A ja polecam artykuł Wykrywacz bez tajemnic napisany przez Proscana dla "Odkrywcy", wydany w 4 częściach w kolejnych numerach - nr12 2003r, nr1-3 2004r.
Według mnie bardzo dobre opracowanie zagadnień związanych z działaniem wykrywacza, sporo można się dowiedzieć i to nie tylko w temacie dyskryminacji.


Góra
 Zobacz profil  
Odpowiedz z cytatem  
 Tytuł:
PostNapisane: niedziela, 17 lipca 2005, 04:54 
Offline
Moderator
Moderator

Dołączył(a): piątek, 23 lipca 2004, 01:06
Posty: 3464
Lokalizacja: Kłodzko-Glatz
andr_a a przypadkiem nie było 5 części ?? Mam skany od 2 do 5 numeru z tej serii, jeśli jest ktoś zainteresowany to prześle skany tych artykułów na majla.


Góra
 Zobacz profil  
Odpowiedz z cytatem  
 Tytuł: Re
PostNapisane: niedziela, 17 lipca 2005, 22:21 
Offline
Chorąży
Chorąży

Dołączył(a): wtorek, 22 października 2002, 00:00
Posty: 127
Lokalizacja: Prusy Wschodnie
jesli można prosić o te skany to adres jest w profilu :1


Góra
 Zobacz profil  
Odpowiedz z cytatem  
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 7 ] 

Strefa czasowa: UTC + 1 [ DST ]


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 2 gości


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

Skocz do:  

Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
Przyjazne użytkownikom polskie wsparcie phpBB3 - phpBB3.PL