https://poszukiwanieskarbow.com/Forum/ |
|
| Opowiedzcie trochę o dyskryminacji i rozróżnianiu metali. https://poszukiwanieskarbow.com/Forum/viewtopic.php?f=10&t=14514 |
Strona 1 z 1 |
| Autor: | dygac [ sobota, 16 lipca 2005, 11:49 ] |
| Tytuł: | Opowiedzcie trochę o dyskryminacji i rozróżnianiu metali. |
Proszę o wypowiedzi speców (i nie tylko) jak używać tych funkcji w naszych wykrywkach. Niektórzy nawet nie wiedzą jak się tymi "dodatkami" posługiwać co nie raz ułatwiło by im pracę w terenie, mój znajomy od dwóch lat nie używa dyskryminacji i żeby to raz wyciągał gwóźdź czy kapsel :jump Myślę że dokładne rozwiniącie temtu znacznie ułatwi nam życie w terenie. Moim zdaniem potrzebne będą wskazówki jak ustawić czułość i w jakim trybie pracować (niby podstawy a jak ułatwiają pracę) Dalszy rozwój tematu mile widziany. :1 |
|
| Autor: | Wojtek [ sobota, 16 lipca 2005, 11:58 ] |
| Tytuł: | |
Nic skomplikowanego w dyskryminacji nie ma. Kręcisz gałką ustawiając próg i tyle, na wyczucie, trzeba po próbować................. |
|
| Autor: | [BS] Wolf [ sobota, 16 lipca 2005, 17:26 ] |
| Tytuł: | |
hmm jak ustawic najlepiej na pojedyncze pikniecie raz na jakies 2-3sek :d pozdrwiam ps.to tyczy sie jabla oczywiscie :D |
|
| Autor: | jms-bytom [ sobota, 16 lipca 2005, 19:09 ] |
| Tytuł: | |
BS nie wiem jak w twoim jablu-ale w innych zalecalbym 1- 3 /sekunde wtedy jest optymalny, Z tym ze co to ma do dyskryminacji? |
|
| Autor: | andr_a [ sobota, 16 lipca 2005, 22:48 ] |
| Tytuł: | |
A ja polecam artykuł Wykrywacz bez tajemnic napisany przez Proscana dla "Odkrywcy", wydany w 4 częściach w kolejnych numerach - nr12 2003r, nr1-3 2004r. Według mnie bardzo dobre opracowanie zagadnień związanych z działaniem wykrywacza, sporo można się dowiedzieć i to nie tylko w temacie dyskryminacji. |
|
| Autor: | Wojtek [ niedziela, 17 lipca 2005, 04:54 ] |
| Tytuł: | |
andr_a a przypadkiem nie było 5 części ?? Mam skany od 2 do 5 numeru z tej serii, jeśli jest ktoś zainteresowany to prześle skany tych artykułów na majla. |
|
| Autor: | dygac [ niedziela, 17 lipca 2005, 22:21 ] |
| Tytuł: | Re |
jesli można prosić o te skany to adres jest w profilu :1 |
|
| Strona 1 z 1 | Strefa czasowa: UTC + 1 [ DST ] |
| Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group http://www.phpbb.com/ |
|