Teraz jest sobota, 27 czerwca 2026, 22:11

Strefa czasowa: UTC + 1 [ DST ]




Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 4 ] 
Autor Wiadomość
 Tytuł: White`s spektrum XLT
PostNapisane: piątek, 22 lipca 2005, 21:24 
Offline
Chorąży
Chorąży

Dołączył(a): wtorek, 4 stycznia 2005, 16:56
Posty: 131
Lokalizacja: Duch Qattra z Galas -"kraina na krańcu swiata"(koło rzeki Saynfhis) ...
Witam mam pytanko czy ktoś chodził z wihtesem spektrumem XLT ,ponieważ chciałbym zmienić sobie wykrywke na ten sprzet ,lecz jestem ciekawy jak on sie sprawuje w terenie.Obecnie chodzę ze Smetkiem sprzęt jest dobry lecz chciałbym go zastąpić lepszej klasy wykrywką.
Pozdrawiam Labcio


Góra
 Zobacz profil  
Odpowiedz z cytatem  
 Tytuł:
PostNapisane: piątek, 22 lipca 2005, 21:42 
Offline
Major
Major

Dołączył(a): sobota, 1 czerwca 2002, 00:00
Posty: 419
Lokalizacja: Mońki
W pozycji Skąd: zamiast Sensburg (Mrągowo) powinieneś podać co najwyżej Mrągowo (Sensburg). Znam to miasto dobrze i wiem, że tam ciągle jest Polska. Mrand


Góra
 Zobacz profil  
Odpowiedz z cytatem  
 Tytuł:
PostNapisane: piątek, 22 lipca 2005, 22:29 
Offline
Starszy Chorąży Sztabowy
Starszy Chorąży Sztabowy

Dołączył(a): wtorek, 11 czerwca 2002, 00:00
Posty: 230
Lokalizacja: Nowy Sącz
HS3 ma rzeczywiście niezłe zasięgi, jest prosty w obsłudze, mały pobór prądu i tani... ale na tym kończą się jego zalety - dyskryminacja jest w nim czystą teorią, ergonomiczność daje co-nieco do życzenia. Dosyć krótko mam swojego XLT i sporo jeszcze o nim nie wiem, nie czuję go do końca, niemniej zrobił na mnie bardzo pozytywne wrażenie, zasięgi myślę że co najmniej porównywalne ze Smętkiem, natomiast pozostałe możliwości to już przepaść pomiedzy tymi wykrywaczami. Polecam XLT, choć przypuszczalne jeśli go kupisz to początki pracy na nim możesz mieć ciężkie - wszystko jest inne - sam przez to przeszedłem mimo że to 4 moj wykrywacz i poprzedni (już mikroprocesorowy Whites) był bardzo zbliżony przynajmniej jeśli chodzi o obsługę panela..


Góra
 Zobacz profil  
Odpowiedz z cytatem  
 Tytuł:
PostNapisane: piątek, 29 lipca 2005, 13:26 
Offline
Forum Thesaurus - Użytkownik Zbanowany
Forum Thesaurus - Użytkownik Zbanowany

Dołączył(a): środa, 13 kwietnia 2005, 08:58
Posty: 1155
Lokalizacja: Ziemia - Planeta Ludzi (Czasowo Port Royale)
Witam!

XLT to wciąż najlepszy uniwersalny wykrywacz na świecie i mówię to bez cienia zwątpienia :za
Poszukaj w archiwum tutejszego forum i Odkrywcy bo jest od groma informacji na jego temat np.:

http://www.odkrywca.pl/pokaz_watek.php?id=183882

W ogłoszeniach widziałem też XLT na sprzedaż w dobrej cenie (za tyle można okazyjnie kupić w UK więc uważam że cena jest dobra)

Pozdrawiam

VW


Góra
 Zobacz profil  
Odpowiedz z cytatem  
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 4 ] 

Strefa czasowa: UTC + 1 [ DST ]


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 2 gości


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

Skocz do:  

Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
Przyjazne użytkownikom polskie wsparcie phpBB3 - phpBB3.PL