https://poszukiwanieskarbow.com/Forum/ |
|
| White`s spektrum XLT https://poszukiwanieskarbow.com/Forum/viewtopic.php?f=10&t=14676 |
Strona 1 z 1 |
| Autor: | labeo2 [ piątek, 22 lipca 2005, 21:24 ] |
| Tytuł: | White`s spektrum XLT |
Witam mam pytanko czy ktoś chodził z wihtesem spektrumem XLT ,ponieważ chciałbym zmienić sobie wykrywke na ten sprzet ,lecz jestem ciekawy jak on sie sprawuje w terenie.Obecnie chodzę ze Smetkiem sprzęt jest dobry lecz chciałbym go zastąpić lepszej klasy wykrywką. Pozdrawiam Labcio |
|
| Autor: | Mrand [ piątek, 22 lipca 2005, 21:42 ] |
| Tytuł: | |
W pozycji Skąd: zamiast Sensburg (Mrągowo) powinieneś podać co najwyżej Mrągowo (Sensburg). Znam to miasto dobrze i wiem, że tam ciągle jest Polska. Mrand |
|
| Autor: | andr_a [ piątek, 22 lipca 2005, 22:29 ] |
| Tytuł: | |
HS3 ma rzeczywiście niezłe zasięgi, jest prosty w obsłudze, mały pobór prądu i tani... ale na tym kończą się jego zalety - dyskryminacja jest w nim czystą teorią, ergonomiczność daje co-nieco do życzenia. Dosyć krótko mam swojego XLT i sporo jeszcze o nim nie wiem, nie czuję go do końca, niemniej zrobił na mnie bardzo pozytywne wrażenie, zasięgi myślę że co najmniej porównywalne ze Smętkiem, natomiast pozostałe możliwości to już przepaść pomiedzy tymi wykrywaczami. Polecam XLT, choć przypuszczalne jeśli go kupisz to początki pracy na nim możesz mieć ciężkie - wszystko jest inne - sam przez to przeszedłem mimo że to 4 moj wykrywacz i poprzedni (już mikroprocesorowy Whites) był bardzo zbliżony przynajmniej jeśli chodzi o obsługę panela.. |
|
| Autor: | Van Worden [ piątek, 29 lipca 2005, 13:26 ] |
| Tytuł: | |
Witam! XLT to wciąż najlepszy uniwersalny wykrywacz na świecie i mówię to bez cienia zwątpienia :za Poszukaj w archiwum tutejszego forum i Odkrywcy bo jest od groma informacji na jego temat np.: http://www.odkrywca.pl/pokaz_watek.php?id=183882 W ogłoszeniach widziałem też XLT na sprzedaż w dobrej cenie (za tyle można okazyjnie kupić w UK więc uważam że cena jest dobra) Pozdrawiam VW |
|
| Strona 1 z 1 | Strefa czasowa: UTC + 1 [ DST ] |
| Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group http://www.phpbb.com/ |
|