https://poszukiwanieskarbow.com/Forum/ |
|
| Tejon vs BH Lone Star https://poszukiwanieskarbow.com/Forum/viewtopic.php?f=10&t=14680 |
Strona 1 z 1 |
| Autor: | Szczur [ piątek, 22 lipca 2005, 23:16 ] |
| Tytuł: | Tejon vs BH Lone Star |
witam Z chęcią poczytam o zaletach tych wykrywaczy, słyszałem bardzo dobre opinie zarówno o Lone star i o Tejonie. Na dwóch wykrywaczach wykopywane są drobne przedmioty na głębokości do ok 30-40. Co o tym sądzicie? Czym one się różnią? "przecież błąd ortograficzny!!! różnica cen jest ogromna. Proszę o pomoc i przykłady, np kto jaki przedmiot wykopał na jakiej głębokosci np: tejon - guzik - xx cm ;) :piwo :piwo |
|
| Autor: | Maciej G [ piątek, 22 lipca 2005, 23:24 ] |
| Tytuł: | |
Wklep w wyszukiwarkę "Tejon" , a wyskoczy Ci trochę na jego temat . Dużo było o nim ..... zwłaszcza ostatnio . To samo zrób na forum "O" . A o takie zestaiwienie , to i ile pamiętam jeszcze nikt się nie pokusił . Pozdrawiam. Maciej G. |
|
| Autor: | Szczur [ sobota, 23 lipca 2005, 00:22 ] |
| Tytuł: | |
nom już troche poczytałem o nim. wicja1 w jakimś poście napisał, że Tejon się bardzo często wzbudza, to prawda? Cytuj: częste samowzbudzanie przy czułości ustawionej już na 8/9.Przy 10 jest bardzo ciężko, a z "max bostt"(czy jakoś tak) sobie nie wyobrażam.
Jaki jest (lepszy) lub (b dobry) wykrywacz na głęboko zakopane drobiazgi (monety, nieśmiertelniki, odznaki, łuski) w podobnej cenie? :que |
|
| Autor: | wicja1 [ sobota, 23 lipca 2005, 06:09 ] |
| Tytuł: | |
Witam, Wszyscy nowi nabywcy Tejona (ostatnio jest ich sporo) piszą,że jest to sprzęt superstabilny.Mój taki nie był ale może trafił mi się wyjątkowo znerwicowany egzemplarz. Ale pisanie,że jakikolwiek BH ma taki zasięg jak Tejon jest już matactwem. :cop Pozdrawiam, wicja1 |
|
| Autor: | Denar [ sobota, 23 lipca 2005, 08:31 ] |
| Tytuł: | |
Uważam, że wykrywacze fabryczne są bardzo jednorodne i nie różnią się parametrami, niemniej jednak nie mogę wykluczyć, że egzemplarz wicji1 posiadał jakąś wadę, która nie została do mnie zgłoszona w ramach gwarancji. Porównywać można wszystko ze wszystkim, ale 30÷40 cm Tejona nie jest z pewnością równe 30÷40 cm Lone Stara. Od dawna lansuję pogląd, że od głębokości o wiele jest ważniejszy czynnik, który nazywam "skutecznością" czyli ilością dobrych znalezisk w określonym czasie. Jest wiele wykrywaczy o teoretycznym dużym zasięgu, które przegrywają w terenie z wykrywaczami znacznie prostszymi, tańszymi i o mniejszym zasięgu. |
|
| Autor: | Hans [ sobota, 23 lipca 2005, 08:48 ] |
| Tytuł: | |
Kup sobie Lone Stara, będzie mniej konkurencji :jump NIe wiem czy bardzo różni się ten model od niższych w stajni BH, ale dla mnie jest to dobra wykrywka na początek i tylko na początek. Bawiłem się Trackerem IV i Quick Draw i poza wagą zalet nie znalazłem chociaż coś się nim wykopało. |
|
| Autor: | Szczur [ sobota, 23 lipca 2005, 12:00 ] |
| Tytuł: | |
Spoks, dzięki za odpowiedzi. Czyli jednak postawie na Tejona. Na początek to już miałem 2 wykrywacze ;) . Czyli nie jestem aż tak początkującym :) Przyszła pora na coś lepszego :1 |
|
| Strona 1 z 1 | Strefa czasowa: UTC + 1 [ DST ] |
| Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group http://www.phpbb.com/ |
|